Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsibbad a kezemen 2 ujjam már...

Zsibbad a kezemen 2 ujjam már jó ideje. Nektek mikor múlt el, ha volt ilyen, és mitől?

Figyelt kérdés
Elfeküdtem a nyakam egyik éjjel, egy-két napig nem is bírtam balra fordítani. Aztán az elmúlt, de a kézzsibbadás (gyűrűs és kisujj) megmaradt, lassan már két hete. Meleg víz, átlagos laikus masszírozás jól esik a nyakamon, de a kezemen nem segít, talán csak nagyon minimálisan. Harmadik trimeszterben vagyok már, ha ez számít. Akinek volt hasonló tapasztalata és mi segített?

2013. aug. 26. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem vizesedni akkor kezdett zsibbadni,volt h estére jobb lett,de a végére nagyon vizesedtem,egyszerüen az apropénzeket se tudtam megfogni.szülés után szépen lement a víz és elmult a zsibbadás.
2013. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, erre nem is gondoltam. A kéztő alagút szindrómáról soha életemben nem hallottam. Köszönöm, sokat segítettetek!
2013. aug. 26. 09:48
 4/8 Tica0121 ***** válasza:
Nekem is ez volt, szülés után 3 héttel múlt el teljesen!
2013. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, szülés után elmúlt, nekem a hüvelyk ujjam zsibbadt el rendszeresen, de volt, hogy a zsibbadás felment a könyökhajlatig. A vízvisszatartás miatt nyomódnak az idegek, ezért a zsibbadás.
2013. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én tök komolyan azt hittem, hogy azért, mert beállt a nyamak és esetleg ott nyomódik valami az izomgörcs miatt. De meglepett, hogy amikor az elmúlt, ez nem. Hát, akkor még pár hét zsibbadás jön :)
2013. aug. 26. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is alagút szindrómám volt. Ideggyógyász mondta, és a szülés utáni kb. a 4. héten múlt el.
2013. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én 3 hónapja szültem és még mindig zsibbadok...
2013. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!