Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Múlt...

7 hetes terhes vagyok. Múlt héten voltam dokinál, aki azt mondta, hogy van egy kis bevérzésem. Írt fel utrogestant. Jövőhéten kell visszamennem. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Már láttuk, ahogy dobog a szivecskéje.
2013. aug. 15. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nem a legjobb, hogy ott van, de nem feltétlenül okoz bajt. amire viszont szerintem készülj, hogy előbb utóbb a bevérzésből ki fog jönni. Elképzelhető, hogy felszívódik, de nekem kijött és nagyon megijedtem, de a baba teljesen jól volt. Azóta 27 hetes vagyok és minden a legnagyobb rendben. Én egyébként 6 hetesen Duphastront kaptam.
2013. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és én is utrogestant kaptam pont 7 hetesen. Azt hiszem egy hét alatt felszívódott, és nem volt semmi gond utána. Ne aggódj, csak bízzunk benne, hogy minden rendben lesz!
2013. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj! Ez rengeteg nővel előfordul. Magamon kívül még ismerettségi körömben két kismamát is tudnék említeni :-) Én most álltam le az utrogestannal. Minden jót. !:-)
2013. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a nyugtató szavakat! :)
2013. aug. 15. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem a 6.hettol kezdodott eloszor a barnazas, aztan felvaltva hol verzes aztan megint barnazas, es meg a mai napig tart. a hematoma egyre kisebb. most vagyok a 8+5 napos,egy hete minden rendben volt a babaval. pedig elotte is vereztem. sokat fekszek, kaptam mar 6hettol magne b6-ot, utrogestan pedig mar tobb hete, mivel lombikos vagyok.nem tudom mikor marad abba ez a barnazas, verezgetes, de doki mondta hogy addig mig ki nem urul.ez mar majdnem 3 hete tart. sokat kell fekudnom. ket hetig majdnem csak wc-re keltem fel, meg zuhanyozni.te is sokat pihenj es mindenm rendben lesz.nekem mellette meg sok minden van, folyadek a hasuregben,ket hematoma , es egy nagy ciszta. de az utolso uh-n mondta a doki hogy minden kissebbedik. sok sikert.
2013. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!