Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek a kórháztól/nővérektől/o...

Félek a kórháztól/nővérektől/orvosoktól! Hogyan készüljek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Attól félek főleg,hogy ha valamit nem jól csinálok,vagy nem úgy ahogy elvárják,lehurrognak és én amúgy is gyenge vagyok,szülés után gyengébb leszek lelkileg és sírva fakadok.2. baba,de jelenleg remélhetőleg nem úgy alakulnak dolgok mint elsőnél és 32 hetes vagyok...(első 35. hétre korababa,kis súly,koraosztály,császár,nem tudtam szoptatni)

2013. aug. 26. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van magánorvosod, jó előre mondd el neki a féelelmeidet és hogy mit vársz el tőle. ( türelem, segítőkészség,figyelem )

Ha nincs, akkor légy erős, és ha úgy beszélnek veled, ahogy nem szabadna, akkor igenis szólj oda vagy ha a párod veled lesz, v. bárki, akkor szóljanak oda az orvosnak, a nővérnek. Tegyék helyre őket,de talán akkor amikor te nem hallod, hogy azon se idegesítsd magadat.

2013. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már tapasztalt vagy, így tudod mire számíthatsz, mire kell figyelned. Ennyi plussz infóval biztos, hogy nem lesz semmi gond :-) Akadhat persze bunkó nővér és orvos, de azokról nem Te tehetsz. Nekem is problémás a terhességem, de kötelező pozitívnak lennem, mert különben a folyamatos aggódásba beleőrülök :-D Zökkenőmentes szülést és egészséges babót kívánok!
2013. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!