Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megállapították, hogy...

Amikor megállapították, hogy terhes vagy, mi volt a leletedre írva és hány hetes terhes voltál?

Figyelt kérdés
Nekem ezt írták rá: női ökölnyi uterus, szabad környezetben, grav. susp. Nem volt ultrahang, úgyhogy nem tudta megmondani, hogy hány hetes... :(
2009. okt. 30. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
a grav. susp. az feltételezett terhesség. Miért nem volt ultrahang?
2009. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
grav.5.
2009. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert az orvoshoz csak 1 órára kaptam időpontot, és kiderült hogy ultrahang meg csak délig van... :( Úgyhogy hétfőn mehetek újra...
2009. okt. 30. 21:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az a grav. 5?
2009. okt. 30. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
5. terhességi hetet jelent.
2009. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már 8 hetes voltam. Kicsit későn kapcsoltam. :p

A női ökölnyi uterus szerintem azt jelenti, hogy kb.akkora most a méhed, tehát valószínűleg terhes vagy.

2009. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az volt kisebb női ökölnyi uterus, uterusban 1 élő emryo, a mérete, és ez alapján az UH gép kiszámolta, hogy W7D1, tehát 7 hetes és 1 napos terhesség.

Neked Uh nélkül csak terhességi gyanút tudnak leírni. De ez így van jól, ha legközelebb mész, lesz UH, és már meg tudják mondani, hogy hetes. Tarts ki addig, bár tudom, könnyű mondani... :)

2009. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!