Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes megvenni már szeptembe...

Érdemes megvenni már szeptemberben egy kiságyat ha februárra vagyok kiírva?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás vagy ilyesmi csak...

Ti megvennétek ilyen dolgokat ilyen korán ha jó áron van? Kitudja lehet februárban nem kapok ilyen jó ajánlatot! :/

Köszi a válaszokat!



2013. aug. 26. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ha annyira extra jó ajánlat akkor lehet meg kéne venni.
2013. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ebben a helyzetben vagyok! Ma jött meg az AFP eredményem. Minden rendben van. 12 héten is minden okés volt. Holnap vesszük meg a kiságyat,mert mi is találtunk egy nagyon jó ajánlatot,amit vétek lenne kihagyni. :) Én Január végére vagyok kiírva.

18hkm

2013. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Január 17re vagyok kiírva és a kiságyat jùliusban vettük meg :) Sőt már a babakocsi is meg van és a legtöbb cucc is :)

20 hkm

2013. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ez az... Én is az afp-től félek bár tudom, hogy nem kellene... de akkor is. :/
2013. aug. 26. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megvenném. Semmi rosszat nem okoz az, ha örülsz és készülsz az érkezésére. Ha meg jó áron van, akkor mire vársz?! :)
2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabszem ***** válasza:
vedd meg, persze. Mi már nyáron megvettük a babakocsit , pedig februárban született csak a baba. Sokmindent megvettünk elég hamar.
2013. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nyugodtan mindent előre meg lehet venni (legyen helyed addig valahol tárolni) :)

legalább nem egyszerre van nagy kiadásotok... mindig egy kicsi :)

nekünk is hamar megvolt minden, bár mi kaptunk egy csomó mindent is, nem csak vettük...

az ikeában 8eFt-ért van kiságy, mi is olyat vettünk, szerintem tartós ár.. még jövőre is ennyi lesz :)

2013. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ez felbátorított! :)

Így már szerintem meg is vesszük! :D

2013. aug. 26. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:

És ha pl második gyerek születik és megvan minden az elsőről?

Ha jó az ajánlat vegyétek meg,nem ezen fog múlni!

32 hetes km(és 4,5 éves anyuka)

2013. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!