Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben szülő kismamik...

Szeptemberben szülő kismamik Ti is türelmetlenkedtek?

Figyelt kérdés
Szeptember 14re vagyok kiírva mégis úgy érzem aug. 20. után jó lenne már szülni! Nem bírom ezt a meleget és a várakozást. Szombaton betöltöm a 35. hetet, a 37-38. héten már szívesen szülnék. Ezzel más is van így?
2013. aug. 7. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön töltöm a 35.hetet ,de szept.12-re vagyok kiírva.Én is szeretnék túl lenni rajta, 2.baba.Türelmetlen vagyok.
2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én szept 2-re vagyok kiírva, de mivel programozott császár lesz, a betöltött 38. hétre tette a doki, vagyis jöv péntekre.Nagyon türelmetlen vagyok már, csigalassúsággal vánszorognak a napok ebben a melegben.Ráadásul már egyre rosszabbul vagyok, gyengeség, ájulásközeli élmény a hőség miatt, a gyomrom is rossz, hányinger visszatért, állandóan álmos, kialvatlan vagyok és a jóslófájásaim is egyre gyakoribbak, keményebbek.Nagyon-nagyon nehezen bírom már, szombaton töltöm a 37. hetet.
2013. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hú akkor kitartást Nektek is! Úgy látom nem vagyok egyedül... Egyszerűen tényleg nem telnek a napok...Nem történik semmi, már sehova sem tudok kimozdulni ebben a melegben, csak otthon vagyok egész nap, nap nap jön egymás után, de a hetek lassan haladnak.... Ennyire még nem vártam, hogy vége legyen augusztusnak...
2013. aug. 7. 15:40
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért lesz császár, ha nem vagyok indiszkrét?
2013. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért lesz császár, mert a nagyobbik fiammal 36 hetesen sürgősségi császár lett (levált a lepény, koraszülés...), a kisebbik fiamat meg túlhordtam és hiába indították többször is, csak nem tágultam, esett már a szívhangja is a sok oxitocintól, így az orvos azt mondta ne kockáztassuk meg mégse a sima szülést.2 császár után meg már esélyt sem adnak a sima szülésre, mert veszélyes lehet.Szóval mindenképp progis lesz, bár van egy olyan érzésem, hogy pici fiam hamarabb fog érkezni, mint a kitűzött műtét időpontja, nehéz már nagyon a vége.Kitartás mindenkinek, nincs már sok:)
2013. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szeptember közepén szülök progis császárral, és már én is várom a végét... de addig mi még költözködünk is :)))

Még nem szeretném, ha kibújna, igaz, minden cuccát kimostam, kivasaltam, nehogy baj legyen. Ez megnyugtat.

A meleget most már nagyon nehezen bírom, és még annyi ügyintézni valóm van! De erre a hétre nem tervezek semmit, mert biztosan elájulnék útközben.

2013. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szombaton töltöm a 36. hetet, szeptember 8-ra vagyok kiírva. Szeretném végig kihúzni. Nem sürgetem, nem vagyok türelmetlen! De persze nagyon várom már. És a meleg is az agyamra megy már! Kitartás!
2013. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szept 12-re vagyok kiírva, ma töltöttem a 35. hetet. Nekem az elejétől fogva az a megérzésem, hogy augusztusban fog születni, de nemtudom...majd meglátjuk...Egyenlőre még vannak dolgok amiket be kell szerezni, vannak dolgok amiket ki kell mosni, így még ráér. Sokkal türelmetlenebb leszek, ha minden elő lesz készítve...:P Amúgy azon kívül, hogy borzasztó ez a hőség egy panellakásban nem panaszkodom, aránylag jól bírom a gyűrődést...:)
2013. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó neked! Igen amúgy nekem már minden elő van készítve, már csak a kórházi csomagomat kell összeállítani :) Ill. védőnőm szabadságon így az utolsó receptet, amiben csomó babaápolási cucc van, még nem tudtam kiváltani, JA és a gyermekorvosunk sincs még meg.
2013. aug. 7. 18:43
 10/20 anonim ***** válasza:
Én imádok terhes lenni! szept 18ra vagyok kiírva, jól viselem semmi bajom! A meleg az amúgy is gáz ha nem terhes az ember, kicsit sok már. De már persze jobb szeretném látni, meg szeretgetni puszilgatni a kis kukacosom:-))) A program császár durva lehet , számolni a napokat.... azt nem viselném jól én sem
2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!