Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy a külső...

Mit jelent az, hogy a külső méhszájam 1 ujjnyira nyitva van?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok. Azt mondta az orvos, hogy 1 ujjnyira nyitva van a külső méhszájam, de a belső még zárt. Azt sem tudtam, hogy kettő van... Ez mit jelent egyébként? Kicsit többet kellene pihennem? Vagy ez normális? Lehet következtetni ebből valamit is, hogy mondjuk mikorra várható a szülés megindulása? Első baba.
2013. aug. 27. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi. Van aki ilyen értékkel túl hordja a babát :-) 36. Hétben meg már ne izguljunk :-)


36hkm

2013. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül izgalom, mert tudom, hogy minden rendben a picivel, meg most már nem lehet nagy baj. Csak eddig nem hallottam ilyenről és nem tudom mi ez, mit jelent, ...
2013. aug. 27. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Amugy 3 van! :-) Kulso, kozepso, belso...
2013. aug. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is nyitva van a 30. hét óta, de azt mondta a doki szedjem a magnéziumot és ha nincsenek görcseim akkor mehet minden a régiben :)

De te már gondolom nem szeded a Mg-t.

Boldog babavárást

35 hkm

2013. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sosem szedtem magnéziumot, nekem nem írt az orvos, nem volt rá szükségem. Semmit nem szedtem egész terhesség alatt csak vasat folsavval.
2013. aug. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!