Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Array vizsgálatot megcsináltat...

Array vizsgálatot megcsináltatta már valaki? tapasztalat érdekelne

Figyelt kérdés

árat sehol sem látok és azt sem hogy csinálják e már valahol Magyarországon, de tudom hogy 400ezer forint körül van.

állítólag 143 genetikai betegséget szűr ki.

értelmi fogyatékosságot is, autizmust is.


kérem aki ismeri valamennyire az irja meg a véleményét, vagy akár olyan aki megcsináltatta, vagy tudja hogy hol lehet ennek utánajárni, mert akeresőbe hiába írom be, csak azt írja le, hogy mire jó, de semmit nem ír arról, hogy hol lehet és mennyiért.


köszönöm


2013. aug. 30. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár kérdéssel lejjebb az egyik válaszoló irta hogy ő ezt a fajta vizsgálatot csinaltatja meg esetleg tőle kérdezd meg .a kérdést linlelni nem tudom sajnos.
2013. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A te kérdésed alatt kettővel van a kérdés.
2013. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi megint én. Abban a kérdésben a kérdező linkelt egy másik kérdést. Na abba van.bocsi ha zavaros.
2013. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, megnézem és köszönöm szépen
2013. aug. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!