Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan a terhességetek...

Volt olyan a terhességetek első heteiben, hogy nagyon enyhén barnáztatok? Hogy pl csak a wc papíron látszott egy semmicske maszat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, telefonáltam is rögtön az orvosnak, azonnal be kellett mennem, hogy megnézze, minden rendben van-e.
2009. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
igen, lehet beágyazódásos vérzés, vagy az is elképzelhető, hogy most kellene menstruálni és a szervezeted "emlékszik" még és ezért vérzel...
2009. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészmadárkodom, de a terhesség alatt semmiféle barna-véres folyás nem normális dolog. Előfordulhat, hogy a méhszájból jön, ilyenkor sokkal sérülékenyebb, de valami nagyon csúnya dolognak is lehet a kezdete. Legtöbbször a sárgatest hormon ingadozása okozza, arra pedig van gyógyszer. Hány hetes vagy?
2009. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!A 1.terhességem elején 2 hétig barnáztam,gyógyszer,fekvés volt a gyógymód,és megmaradt a babám(13 hós lányka )Most 2 hete ugyanígy jártam,de 4 napja elment a 2. babám...Nem ijesztgetni akarlak,de azonnal menj dokihoz!Drukkolok!
2009. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még nem teszteltem pozitívat, és nem is annyira barnázom, hanem olyan nem is tudom... Szóval nagyon-nagyon-nagyon enyhén barnás valamit látok a papíron pisilés után. És érdekelne, hogy akkor most mi lesz. 3 napja késik.
2009. nov. 1. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, szia! Én is ugyanígy állokk. Szerdára nem vártam és most két napja van egy nagyon kicsi barna-piros valami, de csak a WC papíron. Fogalmam sincs, hogy mi történik, mert nekem nagyon rövid ciklusaim szoktak lenni 23-24 nap, ma meg a 31-en vagyok. Nem fáj a hasam, nem görcsölgetek. Hőm egész elfogadhatóan magas (36,7-36,9). El sem tudom képzelni, hogy mi történik. Majd írd meg, hogy alakulsz! Drukkolok!
2009. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem mensi lesz, mert már barnázok jobban sajnos.
2009. nov. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!