Kutya es terhes no?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj ha kutyam van es 3honapos terhes vagyok?vagy inkabb tartsam magam tavol a kutyamtol?(labrador rovidszoru a kutyam)

#kutya #terhesno
2013. szept. 1. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded, hogy a szádat nyalogassa és nem kerülsz közvetlen kapcsolatba az ürülékével (tehát inkább ne te szedd föl), akkor nem lesz gond.
2013. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi bajod nem lesz egy rendesen ápolt, oltott, tisztán tartott kutyától! Macskákat viszont kerüld, mert toxoplazmozist terjesztenek.
2013. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 málna_ ***** válasza:
100%

Dehogy baj :)

Nekem is van kutyám 7 éve és 5 hónapos terhes vagyok.

2013. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell megvaljak tole:D
2013. szept. 1. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell!

Ha macskád lenne, attól sem kellene megválni, bár azzal azt mondják vigyázni kell.

Persze a kézmosásra még jobban figyelj oda, mint előtte ha megszületett a baba.

Nekem már 9 hónapos a lányom, a kutyába kapaszkodva álldogál, nagyon édesek!

2013. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kutyát és macskát is, sőt más állatot is (én pl. tanyán élek) tarthat az ember. Már kialakult rá az immunrendszere. Toxoplasmozisra meg csinálnak vérvételt, ha már valamikor azt megkaptad, akkor azzal is csinálhatsz "mindent".
2013. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is van kutyám és a védőnő azt mondta, sem a terhesség alatt sem a pici érkezése után nem jelenthet gondot egy kutya. Persze két kritériumot említett: 1. Legyen rendszeresen orvoshoz véve 2.ne legyen harcikutya. :-)
2013. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne. Nekem 3 kutyám volt mikor terhes lettem. Ha rendszeresen oltva van és 3 havonta féregteleníted nem lehet semmi bajod.
2013. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tole. Ne csokolgasd, moss kezet, miutan simogattad.
2013. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is jusson ilyen eszedbe, hogy megvalni tole! A kutya kozelsege meg hasznos is lehet. En pl. sokkal kiegyensulyozottabb es nyugodtabb vagyok a kozeleben. Amiota babat varok, o is sokkal tobbszor vagyik a tarsasagomra, kovet, figyel, mintha vigyazni akarna ram. Tolts tobb idot a kozeleben inkabb, csak figyelj a higieniara!
2013. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!