Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki nagy dózisban,...

Szed valaki nagy dózisban, hosszú távon magnerotot? Mekkora kiszerelésben és mennyiért veszitek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En szedtem a 20 hettol, most 37 hetesen hagytam abba. 200dbosat vettem, mindig rendelni kellett, mert sose volt keszleten. Asszem 8000ft volt igy, nagyon draga. 3x2 dozisban szedtem a 28 hetig, utana 3x1-be, majd fokozatosan csokkentettem mostanaig.

37hkm

2013. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én a 26. héttől szedem, szintén 3*2-ben, és a végéig így kell szednem, vagy még nagyobb dózisban.

Olvastam, hogy lehet kapni 200-as kiszerelésben, de a megkérdezett gyógyszertárban nem hajlandóak rendelni belőle, mondván, hogy ha mégsem viszem el, akkor rajtuk marad. 100-ast is csak 1 dobozzal tudtak adni. Mivel falun lakunk, más patika nincs a közelben. Ha bemegyek a városba, akkor pedig még vissza kell mennem érte, ha megjött.

2013. szept. 3. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, en is faluban lakom, de 10 perc es bentvagyok pesten, ott tudtam csak megrendelni. Tenyleg a 200as eri meg a legjobban, de sajnos draga, viszont sokaig eleg.
2013. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 1 hónapig elég lenne. Így 2 hetente kéne mennem venni. A pláne, hogy fekvésre vagyok ítélve, férjem külföldön, ....
2013. szept. 3. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs szomszédod, barátnőd, aki ha jár a városban, tudna neked hozni egy-két nagyobb kiszerelésű dobozt?

Én "csak" 3-4X1-et szedek, 100 db-osat szoktam venni, de ha kérném, nálunk simán rendelnének nagyobbat is.

2013. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyógyszertárban ha esetleg előre kifizeted vagy csak a felét akkor nem rendelnék e meg neked??Mert akkor már nem kell félniük,h nem viszed el.Persze elismervényt adjanak róla
2013. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szívesen kérem meg ilyenre a szomszédokat.

Az előre fizetést felvetettem, mire az volt a válasz, hogy amíg nincs készleten nem tudja kiütni, előleget meg nem tud hivatalosan felvenni, feketén meg nem lehet.

2013. szept. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!