Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erre most tényleg szükség...

Erre most tényleg szükség van, nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés
Egyszer magasabb lett a cukor terhelésem. 8:00. Voltam diabetologusnál aki vissza rendelt éh gyomori majd reggeli utáni vérvételre. Itt az eredményem 5.9 lett reggeli után. Ma voltam kontrollon a doki egy órát késet a nagyobbik gyereket az idős nagymamámra kellett hagynom, kb 2 percig voltam bent amíg átfutotta a papírt és kitalálta hogy menjek vissza oktober elsején. Csak azt nem értem miért, hiszen nem magas a cukor szintem és betartom a diétát is. 28 hetes vagyok és eddig 6 kilót híztam. Ráadásul a fiamat se tudom állandóan másra bízni. Valóban szükség van rá hogy két perc miatt két órát várakozzak miközben millió dolgom lenne. Ráadásul körülöttem egy csomó anyuka van 10 12 cukorral és 15-20 kiló plusszal. Én meg nem értem hogy kerülök oda. Úgy érzem ez kicsit el van túlozva.
2013. szept. 3. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem túlzás. Az egészségetekről van szó, különösképpen a babádéról. Azzal, hogy nem mész vissza, lényegében az ő élete kapcsán is döntést hozol, nem csak magadéról. Persze, te tudod, nem bírságolnak meg, max. majd ugyanezt megmondod az orvosodnak is, amit ide leírtál. Mindenesetre én több kismamával találkoztam, akiknek magas volt a vércukorszintjük és nem 20-30 kg-t híztak, hanem bőven 10 kg alatt.

Szóval, ne haragudj, hogy ezt mondom, nem hiszem, hogy az a millió dolog olyan fontos lenne, mint a gyermeked élete. Ha a már megszületett kisfiadról lenne szó, kétlem, hogy ugyanezt mondanád. Szerintem, menj el, két órát kibírsz, a kisfiadat is rá tudod bízni valakire (ezek után úgyis alig lesz vizsgálat, max. majd a CTG a legvégén), mert egy darabig úgysem kell majd a pici miatt.

2013. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!