Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik utrogestant használnak,...

Akik utrogestant használnak, nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Lombikos 12+6 hetes kismama vagyok. Szinte hetente előfordul sárgás barnás folyás. Még szedem a gyógyszereket amiket a Kaáliba írtak. Ösztrogén, utro, clexan, vitaminok. Előfordulhat hogy az utro kimarja a hüvelyfalat? 80 napig írták ezt a kezelést ami egy hét múlva jár le. Napi 8 utro-t használok. A babák jól vannak tegnap voltunk kombinált teszten.
2013. szept. 4. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem lombikos vagyok, de kaptam utrogestant. 2×2/nap. 12. hétig. nekem nem volt sárgás-barnás folyásom, csak fehér, ahogy oldódott a gyógyszer.

szerintem említsd meg a dokinak.

39hkm

2013. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, azt mondta hogy ne hagyjam abba. Egy hét híján 80 napja használom, a beültetés óta. Holnap lépünk a 13. hétbe. Azért gondoltam hogy az utro-tól van mert hogy ilyen régóta használom és napi 8-at.
2013. szept. 4. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:

meg látom szedsz még ösztrogént, clexant is (nem tudom, mi ez), lehet, hogy ezek együttes hatása is lehet a folyásod.

neked nem kellett aszpirin protect-et szedned?

2013. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aszpirint nem kellett szedni. az ösztrogént mától kell leállítanom. A clexan trombózis ellen van, mert trombózis hajlamom van. Ez a szülésig és utána 6 hétig kell használnom.
2013. szept. 4. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
megoldódott a problémád?
2013. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést!

10.-én voltam a dokimnál. Előtte 2 naponta barnáztam. Mondtam megint a dokimnak, azt mondta hogy ne foglalkozzak vele, mert a bogyók marják ki a hüvelyfalat, mert olyan régóta használom. Másnaptól lecsökkentette 3X1-re. Ez múlthéten volt. Még 2X barnáztam de csak kb 1 órán keresztül. A héten már csak 2X1-et jövőhéten meg 1X1-et kell használnom és vége a bogyóknak. :)

A héten mióta 2x1-et használok még nem volt barnázás, csak a gyógyszer jön ki kicsit sárgás színben. Amúgy csinált tenyésztést is a doki az is jó lett. Úgy hogy remélem megoldódott a problémám. :)

2013. szept. 20. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor jól gondoltad. mondjuk tényleg jó sok a napi 8 golyó. de mindjárt vége, és megnyugszik a hüvelyed is :D
2013. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!