Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rutascorbin tablettát lehet...

Rutascorbin tablettát lehet szedni kora terhesség alatt? Vérezgetek és az orvos ezt írta fel, de azt olvastam nem ajánlott. Szedett vki ilyet ilyen problémára?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
11. héttől kezdve véreztem végig. Rutascorbint is kellett szedjek a napi más egyéb (összesen 16 db! különböző tabletta) mellett.
2013. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 7. héten véreztem, és onnantól kezdve hetente barnázok kb fél-1 napig. Amikor nincs barna akkor 3X1-et szedek amikor barnázok 3X2. Ártani nem árt olyan mint a c vitamin és érfal erősítő. Amúgy nem volt hematómám, hüvelyi vérzésem volt mindig.
2013. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huhh...végig véreztél??? Az azért nem túl jó....szegény...de nem lett semmi baj ugye? És köszönöm a válaszod....remélem használni fog a vérzésemre ez a tabletta.
2013. szept. 5. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt kaptam az elején(5 hetesen), hamar elmúlt tőle. Kb 1 hét alatt. Semmi probléma nem lett belőle. Most másfél hónapos a kislányom.
2013. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam.
2013. szept. 5. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
En is szedtem az elejen, sokat vereztem aztan abbamaradt. Azta a 2. trimeszter vegen rozsaszin folyas jelentkezett, ujra szedem. Ez csak c-vitamin amugy...
2013. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kávétejszín ***** válasza:

Nekem is kellett szednem, néhány másik mellett, mert én is véreztem, kórházban is feküdtem 1 hétig kb.

Azóta minden oké, szedd nyugodtan. :)


26 hetes kismama

2013. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Remélem mindenkinek jó vége sikerül a vérezgetések miatt.!!!
2013. szept. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!