Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után el tudom majd...

Szülés után el tudom majd látni a babámat? Nem fog gátolni benne a fájdalom alul? Vagy azért annyira nem vészes?

Figyelt kérdés
lehet lehurrogtok de annyian ijesztgetnek hogy nem bírok majd menni 2 hétig minimum... első baba
2013. szept. 5. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Császármetszés után sokkal rosszabb, de még azzal is el lehet látni a babát.:)

Szóval nyugi, el fogod tudni látni.

Lehetnek fájdalmak, persze, de attól még el fogod tudni látni.

2013. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó dehogy is. Engem vágtak alul, majd varrtak, még is pár óra múlva tudtam menni és ülni is (engem ezzel ijesztgettek). Ha vágnak varrnak téged is akkor a kórházban minden nap le fogják mosni a sebedet betadinnal, mire haza jöttök, semmit nem fogsz belőle érezni.
2013. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem varrtak, mert repedtem ám rendesen. 3. nap, amikor hazaengedtek, már simán ment minden. persze azért nem huppantam le a székbe, csak óvatosan mindent, de már nem fájt szerencsére. én fújtam aloe vera first-el. mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
2013. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én az ellenpélda vagyok, gátvédelemmel szültem, viszont a hüvelyt kellett varrni, én tényleg nem tudtam menni egyedül és ülni sem kb. 2 hétig. De nem hiszem, hogy ez általános lenne, én legalábbis még senkitől nem hallottam ezt.
2013. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos en is csak rosszat tudok mondani. Nekem begyulladt a gatsebem es csak 4. nap vettek komolyan. De akkor mar a falat vakartam a fajdalomtol. Se ulni, se allni, se menni, semmit nem tudtam csinalni. Szo szerint sirtam, amit meg a vajudas alatt sem csinaltam, pedig oxival epi nelkul az sem volt piskota.

Egyedul nem tudtam volna ellatni a gyereket. Igazabol segitseggel sem, mert az utolso napokban csak arrol szoltak a perceim, hogy elkeruljem a fajdalmat. Aztan kaptam fajdalomcsillapitot (meg persze antibiotikumot) es egy kiados alvas utan a fajdalom megszunt. Meg kb 5 napig kellett hasznalnom a fajdalomcsillapitot, de aztan jobb lett.

En irigykedve neztem a csaszaros kismamakat, akik ugyanannyi idovel a szules utan jottek-mentek korulottem es sajat bevallasuk szerint sem volt semmi bajuk nem volt.

De en extra peches voltam ezzel a szulessel, ami elbezve az eddigi osszes szulestortenetet kirivo eset. Szoval ne ezzel szamolj. Normal esetben nem akadaly a gatseb, ami amugy sem feltetlenul lesz. Gondolj erre. :)

2013. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ahol én szülök ott van gátvágás 100% első bébinél...
2013. szept. 5. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a gátmetszést, esetleg császárt nem kíséri semmi komplikáció, akkor jó eséllyel el tudod majd látni a babát. 4 napot voltunk kórházban, mikor a 4. napon hazaértünk, nekiálltam pakolni meg porszívózni. Pedig nekem is volt vágásom. Igaz nem nagy, de volt. Lépcsőzésre kellett figyelnem, meg arra, hogy ne üljek le nagy lendülettel, mert ha álltam, akkor nem fájt a gátseb, el is felejtettem néha, hogy van.
2013. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!