Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok a...

30 hetes terhes vagyok a mellem alatt ha lefekszem feszulo erzest erzek, eleg kellemetlen valakinek hasonlo problemaja? Az agyekom is huzodik fajdogal? Amugy most voltam dokinal minden okes. Sajna nemtudok ekezeteket irni bocsi

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon de nagyon fáj ott a mellem alatt. .főleg közepén. Olyan érzés mintha leakarna szakadni az egész hasam. Dokim szerint csak a magzatviz -több az átlagnal-; ;fesziti ennyire. Hát elég kellemetlen az tény. Néha nem értem napokig aztán újból előjon. Kb.a 27hettol érzem. Most 33 hetes vagyok
2013. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülésig elérzéktelenedett a mellem alatt húzódó kb.5 cm-es sáv.Még most,lassan 3 évvel szülés után is vannak kisebb területek,amiket nem érzek.

Nekem is feszült,nagy volt a babám,mindenhol kitöltött,mindenhol ott volt :)

2013. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!