Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terheskén...

Veszélyeztetett terheskén lehet autót vezetni? Mert egyes orvosok szerint igen, más orvos szerint nem. Védőnő szerint is lehet.

Figyelt kérdés
Vagy ti mernétek vezetnik? 21hetes km
2013. szept. 6. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy veszélyeztetett? Mert az nem mindegy szerintem ennek eldöntésében, és autóvezetésen kívül még miket tudsz megcsinálni? Mert pl. ha takarítani tudsz, akkor vezetni is nyugodtan lehet, de ha mondjuk egész nap feküdnöd kell, akkor nyilván nem mész sehova.
2013. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy veszélyeztettet terhes. Mert az nem mindegy, mert akinek nehéz munkája van is veszélyeztette terhes lesz papíron.
2013. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

12 hetesen elkezdtem vérezni.

De állítólag az csak azért volt, mert gyógyszer mellett lettem terhes és akkor ürült ki a szervezetemből a bogyó.(ami szerintem butaság, de ezt mondták az orvosok)

Utána 16. hetesen azért voltam kórházban, mert bekeményedett a hasam. (de erre meg azt mondták, hogy mivel vékony vagyok, nőnek a méhizmok azért fáj és keményedik a hasam).

Mióta megmozdult a baba azóta semmi bajom. Annyi, hogy hamarabb fáradok.

Pihenésre vagyok ítélve, de nincs szigorú ágynyugalom.

2013. szept. 6. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nyugodtan vezess. Inkább mint a tömegközlekedés. Én a kátyús utakat próbálom kerülni, ha muszáj azon menni, akkor lassan megyek és persze használok övterelőt. És az autóülés nagyon jót tesz a derekamnak is, olyan kényelmes :).
2013. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a vezetés, mint a BKV. Kölcsönadtuk a kocsimat és most van részem a BKV-n való közlekedésben, szörnyű! A helyet nem adják át általában, tömeg van a buszvezető meg úgy vezet, mint egy elmebajos; fkezs, indulás...
2013. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!