Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit nem szabad veszélyeztetett...

Mit nem szabad veszélyeztetett terhes csináljon? Nektek mit tiltott meg az orvos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
munka, szex
2010. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Például a lépcsőzést. Nekem nagyon sokat kellett feküdnöm és az utolsó hónapot kórházban töltöttem. Csak addig kelhettem fel,amíg kimentem a wc-re,meg este zuhanyozni.

18 hós lányok anyukája

2010. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom megtiltotta a lépcsözést ami elég nehezen megy mert a 4-en lakunk:)

Aztán az emelgetést a sok mászkálást,és az ittoni munkát is csak szép kényelmesen csinálhatom,ami nehéz vagy fárasztó azt átválalta a férjem.Ja és a szexet is megtiltotta.

Csak feküdni lehetne egész nap.De az meg nem olyan könnyű.

32h kismama

2010. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is: szex, lépcső, munka, emelgetés. Szigorú ágynyugalmat írt elő.

21h km

2010. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én kórházab kerültem a 24 héten. még awc-re mwnés is tilos volt 3hétig. aztán tilos volt a séta, a lépcső, de már zuhanyozni meg pisilni mehettem. és hipp-hopp eltelt 3hónap és megszületett Nórababa. Most 5hós
2010. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Brzasztó kín semmit csinálni...augusztusig még sooook van. unom a rádiót, unom a tv-t...unom az elejét,VÁROM a végét:))
2010. jún. 3. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon frappánsan válaszoltál a végén kedves kérdező:))))

Tök jóóó:D :D

Na látod legalább a humorérzéked nem hagyott még cserben:)


Én 23 hetes vagyok és veszélyeztetett de már nagyon unom én is a "semmittevést"

Lehet még visszasírjuk? :D :D

2010. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megtiltotta az orvos a munkát,emelést,lépcsőzést,egész nap feküdnöm kell,de már unom.És még mennyit kell feküdnöm augusztus végéig?Ajjaj,ha belegondolok mennyi idő van még addig.De inkább itthon pihenek,mint a kórházban.
2010. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

visszasírjátok nyugi! :))))))))))))))))) én utoljára a kórházban aludtam ki magamat rendesen, na persze a megszületése előtt! :))))))) azóta buli az élet, főleg mivel a kislányom mellett van még egy 3éves ördögfiókám is.

Kitartás, tényleg nagyon megéri, bármikor bevállalnám újra az a 3hónap kórházat ha garantálnák a sikert!

Augusztusban jelentkezni a pici "végeredményekkel" !!!!!!!!

2010. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 1991Dani válasza:
Sziasztok, Nekem olyan kerdesem lenne, ha veszelyeztetett terhesnek irjak ki, akkor mehet szabadsagra? illetve miket nem csinalhat?
2023. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!