Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a jobb forgóm, és...

Nagyon fáj a jobb forgóm, és a csontjaim. Már lassan 3 hete menni sem birok, felkelni az ágybol meg kész ceremonia. Mit tehetek ez ellen? Szedek calciumot de nem segit.

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2008. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kezdtem a 26. hetet
2008. júl. 2. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elég baj.Mie´rt nem mész orvoshoz??????
2008. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Én is ugyanebbe a cipőben járok. Nekem is kb ilyenkor kezdődött. Most már 38 hetes vagyok és még a mai napig elkisér. Jobb nem lett sőt. Én mondtam a dokinak és azt mondta hogy valószinű valami ideget nyom és attol érzem. Nem tulajdonított nagy jelentőséget neki. De a mai napig ha ülök ugy indulok el mint egy 80 éves. Nem foglalkoznak vele. Kitartást majd megszülünk és talán jobb lesz.
2008. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csajok, annyi plusszal, hogy nekem a szeméremcsontom is szét van nyílva. Egész nap megyek, mint akit felhúztak, mert akkor sokkal jobb, ha leülök, vagy fekszem, akkor nagyonj rossz, nem bírom megfordulni, felkelni. Szóval nekem a SOK MOZGÁS segít!!!
2008. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!