Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismami vagyok. Ma...

11 hetes kismami vagyok. Ma voltam ultrahangon, ahol nagyon meglepődtem, hogy közben a babám "felugrott". Jólműködő szívhangunk van. Más is tapasztalt ilyet? Ezek szerint már van méhlepény, ha így mozog?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
mit csinált a babád?bocsi de nem igazán értem :)
2011. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megmozdult, felfelé :) Másképpen nem tudom leírni. Még az orvos is mondta, hogy nézzem gyorsan.
2011. márc. 4. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13 hetesen voltam UH-n, és igencsak meglepődtem, hogy mennyire mozgolódott már a babám. :) Azt viszont nem tudom megmondani, hogy a méhlepény kialakult-e már, általában a 12-14. héten alakul ki, és veszi át a baba ellátását. 27 Hkm
2011. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 hetesen voltam uh-on, és nekem is össze vissza akrobatikázott a babám. Hihetetlen volt! Sztem ilyenkor már van méhlepény. Legalábbis nekem mondták, hogy hol tapadt meg.
2011. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugrált a 12 hetes ultrahangon! A doki is ezt a szót használta rá! :) Nekem ekkor már volt méhlepény. De ezek a mozgások még a baba akaratán kívül történnek. Majd később kb. 16-dik héten kezd el úgy mozogni, ahogy ő akarja.
2011. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy már most akaratos a mozgása..Mármint 2 gyerekem van most várom a 3.at és minden orvos azt mondta hogy ilyenkor már akaratos a mozgás csak még gyenge:D
2011. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!