Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 szobás lakásba ti maximum...

1 szobás lakásba ti maximum hány gyermeket vállalnátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 16:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Mi egyet fogunk, míg 1 szobásban lakunk (útban van). A baba 2-3 éves korában szeretnék nagyobba költözni, addig itt megoldjuk.
2013. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

Az attól függ,milyen is az a lakás? Mi egy 1,5 szobás parasztházban lakunk 4 gyerekkel- kettő nálunk alszik,kettő a kisszobában. Sokan ezt olvasva rosszul lennének,hogy lehet így élni,nyomorogni,de nem nyomorgunk :-) . A közlekedőből csinálunk majd még egy szobát,a nagyot ketté választjuk,rögtön lesz 4 szoba a 4 gyerkőcnek... A külső kamrából pedig megcsináljuk a mi szobánkat- "összekötve" a házzal,egy nagyobb (4x4-es könnyű szerkezetes) konyhával együtt.


Ha le lehet rekeszteni,vagy van olyan része a lakásnak,amiből szobát lehet csinálni,akkor vállalnék bele gyerkőcöt,mert a gyereknek is kell egy idő után a saját zug- úgy értem külön szoba a szülőktől- és a szülőknek is kell hogy maguk legyenek a szobában.

2013. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Jó sokan írták azt,hogy egyet sem,pedig nagy valószínűséggel Magyarországon nagyon sokan vállalnak 1-2 gyereket is ekkora lakásba.Nem értem,hogy miért ne férne el legalább 1 gyerek egy 1 szobás lakásban????Szóval 1-et szerintem nyugodtan.
2013. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Amennyit szeretnétek, ha nem zavar a sok gyerkőc körülöttetek. Amúgy arra fel kell készülni, hogy előbb-utóbb a gyerekeknek igénye lesz egy kis saját térre, de az még messze van :)
2013. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 B.Nikol ***** válasza:
76%
Én azzal értek egyet, hogy a külön szoba lenne a legjobb! De azért 1 szobába 1 gyerek olyan 5 éves koráig elfér! De utána bővíteni vagy költözni kéne, ha mégegyet szeretnétek, illetve a gyerek is igényelni fogja! Tehát 1-et bevállalnák rövidebb időre! A fiam keresztszülei is megvoltak a összesen 30 nm2-en, úgy hogy ebben konyha-fürdő-kamra-közlekedő és szoba is volt! Most a következő előtt költöztek el, mert már a sok játék nem fért el sehova és az ő cuccuk! Én ebből indulok ki!
2013. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
mi 2szobasban lakunk es 2eves gyerkocunk van es jon a masodik baba meg mielott megstuletik koltozunk nagyobba.
2013. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk azert nem vállalna gyereket egy szobába, mert nem akar a gyerek mellett szexelni??.??
2013. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a szoba és meddig kellene a szülőkkel együtt laknia egy szobában a kicsinek.Pl. egy 35-40 nm-es szobában bőven elférnek, sőt le is választható egy része.Egy 20 nm alatti már necces....
2013. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekunk az elso baba egy szobas lakasba szuletett, ket eves korara mikor jott a kisteso koltoztunk ket szobasba.
2013. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

Amennyit akartok :)

Meg kül is lehet hozzá építeni ha összejön rá a pénz, nem muszáj örökké úgy lenni szerintem egy db-ig am is jobb ha veletek alszik :)

2013. szept. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!