Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 9 napig volt meg a bajom...

Ha 9 napig volt meg a bajom és nagyon keveset véreztem, akkor terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Június 20-28-ig volt meg a bajom és csak kevés volt, utánna pedig nem jott meg.Még nem voltam dokinál.Most nem tudom, hogy 7 hetes...vagy 11 hetes vagyok.
2013. szept. 7. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz is bár kicsi az esélye. Itt ezt sajnos senki nem tudja megmondani neked, de már bármelyik teszt kimutatja, ha babát vársz. Szerintem minél hamarabb végezd el, mert, ha terhes vagy, elég ciki lesz, ha nem tudsz elmenni a genetikai ultrahangra. Egyéb tüneted nem volt? Ha tervezed a babát, drukkolok :-)
2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam és most 7 hetes vagyok..igen vannak melfájás, hányinger...meg más stb minden..csak kezd nőni a pocakom,gömbölyödik, és szerintem nem 7 hetes vagyok. Még nem tudok dokihoz menni, várom a kartotékomát, hogy küldjék át.
2013. szept. 7. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? Mert ha nem, akkor most kéne. Ha pozi, akkor úgyis csinálnak ultrahangot, ami alapján megállapítják, hogy hány hetes vagy. Ha negatív, akkor is menj orvoshoz, ez hosszú kimaradás.
2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen csináltam augusztus 17-én és 2 csík..akkor kellett volna megjonnie, de semmi.és elotte is (rosszul írtam a dátumot július 20-28) 9 napig volt meg és nekem 3-4 napig szokott csak és mindig pontos.
2013. szept. 7. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a teszt tuti nem téved. Menj el minél hamarabb orvoshoz, mert a vérzés, bár sok esetben nem jelent rosszat, de akár gond is lehetett. Nagyon sok kismama vérezget terhesség alatt. Én is így voltam, de még jó, hogy voltam dokinál akkor, mert kezdett levállni a petezsák és hormontablettát kellett szednem. Hétfőn ha lehet, menj be az illetékes SZTK-ba. Ott fogadni fognak sűrgősségi alapon.
2013. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már nem vérzek...köszönöm a válaszokat, remélem minden rendben lessz. kicsit szúrkál néha a hasamba de a tesom szerint(3 gyereke van)nem komoly csak a méhem nyúlik.
2013. szept. 7. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

És még mindig pozitív a teszt ennyi nap vérzés után? Amúgy nem azért de ha pozit tesztelek,vérezni kezdek,akkor ha van kartonom ha nincs,elmegyek orvoshoz,hiszen az ír vérzés elleni gyógyszert,hogy meg tudjon maradni a baba.

Azért nem természetes a vérzés terhesen,ezt 3 gyerek után is tudhatná a testvéred.

De írd meg hogy mit mondott a doki és drukkolok neked!

2013. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!