Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuci akinek...

Van itt olyan anyuci akinek szopiztatás alatt betályogosodott a melle? (többi lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi leginkább, hogy ha valakit felnyitottak, hogyan kell/kellett kezelnie, és mikorra forradt össze teljesen a sebe?

Jelen esetben nekem a kislányom 6 hónapos korában keletkezett egy 3 cm átmérőjű tályog a jobb mellemben, amit műtét által felnyitottak és a sebet mái napig nyitva kell kezelni (6 cm-es seb és nem varrták össze) mind ez tart május közepe óta és kb most 3,5 cm-es a seb. Panaszom nincs vele, csak érdekelne akinek van ilyen vagy volt ilyen, hogy mégis mennyi idő elteltével lesz olyan a seb, hogy nem kell folyton kötözgetni?!

Köszönöm a válaszokat! :)



2013. szept. 7. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj véletlen rossz témakörbe raktam, a szoptatáshoz akartam... De ha tudtok segítsetek!! :)
2013. szept. 7. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az h, bele vaú!

Te jó ég, micsoda szörnyűségen kell átesned :O Hát ez nagyon durva! Jobbulást és mihamarabbi gyógyulást!!!!!!

2013. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendes vagy, de fájdalmam már rég nincs vele, csak néha mikor bele bele ragad a kötszer, de az mellékes. A macerát unom már hogy napi 2x kötözgetni kell, meg azért csak gáz hogy 3. mellem van a kötszer miatt! :D

Majd csak túl leszek rajta köszönöm! :)

2013. szept. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!