Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák, nektek...

37-38 hetes kismamák, nektek is ennyire aktív a baba? Vagy jelenthet ez valamit, pl ki akar jönni?

Figyelt kérdés

Tegnap, úgy 4-5 órán keresztül FOLYAMATOSAN rúgdosott nagyon erősen! Este alig bírtam megnyugtatni és elaludni. Ma reggel felkeltem, és megint ugyanez van. Rendesen fájdalmas!

Lehet, hogy bután hangzik, de közeleg az idő? Lassan töltöm a 38. hetet.


2013. szept. 8. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is aktív, de az volt egész terhességem alatt. nem hangzik bután közeleg az időnk az biztos:-)))) mivel 37hetesek vagyunk :-)))))
2013. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyem is nagyon aktiv, alig all le es nagyon eros mozdulatai vannak, idonkent fajdalmasak. :) 37 hkm
2013. szept. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem szintén az van ami neked hihetetlenül tud rugdosni és elég fájdalmas is főleg ha bordán rúg, de kitartás már nincs sok hátra. 37 hkm
2013. szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!