Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes + 5 naposan ultrahang...

8 hetes + 5 naposan ultrahang nem késő?

Figyelt kérdés
Ma voltam első ultrahangon (5 hetes és 5 napos vagyok utolsó menzesztől számítva) ,de még csak 10 mm-es petezsák látható. Így 3 hét múlva kell visszamennem. Nem túl késő az? Vagy csak én parázom túl? :)
2013. szept. 9. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már megállapított a terhesség, és minden bizonnyal jó helyen tapadt meg, így nincs későn a 8+5 a következő uh-ra, akkor már sokmindent fog látni a doki. Én első babámmal cak a 9. héten voltam először orvosnál, mert még akkor kerestem megfelelő szülészt.
2013. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor megnyugodtam. így gondolom védőnőhöz is majd csak a következő ultrahang után kell mennem?!
2013. szept. 9. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

nem.

én is így voltam kb. Jó helyen van a baba, nem méhen kívül tapadt.

2013. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem késő végképp. Én legelső alkalommal voltam már 8 hetes mikor elmentem. Ahogy pozi lett a tesztem direkt rá csak egy hónappal mentem h már biztosra legyen szívhang. :) Úgy is volt. Ne aggódj jó ez így.
2013. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem késő :) Hivatalosan amúgy is csak négy ultrahang vizsgálat van, ha jól emlékszem. Védőnőhöz elmenni ráérsz még. Én is csak 14 hetesen voltam elsőnek. Terhesgondozóba is be kell majd jelentkezned, de az ultrahang után azzal is ráérsz. :) Jó babavárást!
2013. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattatok :-)

Most már csak azt remélem hogy ezalatt a 3 hét alatt vége lesz a parlagfű szezonnak is, mert 3 hete szenvedek az allergiától, bedugul az orrom, tüsszögök,fáj a fülem, ha nyelek...remélem a pici ebből semmit nem fog érzékelni és tényleg vége lesz lassan :-)

2013. szept. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!