Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalt valami jel arra, hogy...

Utalt valami jel arra, hogy koraszülés lesz a vége?

Figyelt kérdés

Akinek koraszülött lett a babája, milyen előzménye volt? Sejtetted, hogy így alakul majd?

Teljesen zárt méhszáj, jóslók nincsenek, minden érték normális babánál és mamánál is... előfordulhat mégis koraszülés?


2013. szept. 9. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, és sosem derült ki, hogy miért.

Egyszer csak elkezdtem vérezni, mint derült égből a villámcsapás. FEküdtem, olvastam, pihentem . És közben...

29-30 hetes voltam. 1 kilósan született a lányom. Van ilyen sajnos. De nagyon nagy szerencsénk volt, semmi baja nem lett, most már 2 éves.

2013. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, te jó ég! Nagyon sajnálom, ijesztő lehetett! Azonnal kórházba mentetek? Sima szülés volt? Mennyi ideig tartottak bent a babával utána? Nagyon örülök, hogy már jól vagytok és minden rendben volt!
2013. szept. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!