Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » II fokban érett méhlepény?...

II fokban érett méhlepény? Tudom, hogy nagy a kockázata annak hogy koraszülés lehet a vége? Még csak 26 hetes vagyok. Hogyan vigyázhatnék jobban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de mindenki idősebb volt nálam terhességi hétben. Az eddigi dokim szerint nem volt gond a méhlepénnyel, de ma a genetikai ultrahangon kiderült, hogy hál istennek a kisfiamnak mindene rendben van és a méretei is a 26 hetes korának megfelelő, de a méhlepény már most II fokban érett. A magzatvíz is kevesebb, a méhlepény miatt. Doki szerint külső folyadékpótlással nem tudom növelni. Mit tehetnék, hogy a méhlepény állapota ne romoljon tovább. Olvastam valahol a Detralex-et, használta ezt valaki? Mire jó?
2010. máj. 17. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
bár érdemben segíteni nem tudok, de: a múltheti sürgősségi Uh-n azt látták hogy I.fokban érett a méhlepény, és a széle rálóg a méhszájra. két nap múlva mentem saját dokihoz, megnézte azt mondta semmi gond nicnsen vele...szerintem nézesd meg ismét a dokiddal.
2010. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia?Barátnőmnek már 30 hetesen 3.fokban érett volt a méhlepény.Igaz folyamatosan figyelték, hetente UH, de még túl is hordta a babáját, rendesen gyarapodott a súly, 3840gramm és 54 cm lett a pici.Abban viszont nem tudok segíteni, hogy mivel lehetne pótolni a magzatvizet.Megpróbálok utánanézni, ha sikerül írok majd...35 hetes pocis:)
2010. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 30 hetes uh-on mondta a doki, hogy II fokban érett. Vagyis csak beirta a kiskönyvbe és nem mondott rá semmit. Reméljük nem lesz gond.

Minden jót neked is!

33 km

2010. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!