Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet kibirni az utolso...

Hogy lehet kibirni az utolso heteket? Lassan megorulok : D Annyira szeretnem mar latni a kisfiam!

Figyelt kérdés

Csutortokon toltom a 36. hetet.

Tudom, hogy a babanak az a jo minnel tovabb marad benn ... de en szivem szerint nem bannam ha 1-2 hettel hamarabb erkezne!!! Semmi masra nem tudok mar gondolni csak RA es hogy mikor lathatom vegre!!


2013. szept. 9. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor persze már izgatott az ember, de én azt tanácsolom neked, hogy ne kibírd az utolsó heteket, hanem inkább élvezd. Pihenj, kapcsolódj ki, törődj magaddal és aludj, mert egy darabig ezeket nem fogod csinálni. Kell még az a 4 hét bent a babának is, hidd el.
2013. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy igazad van... es azt is, hogy visszasirom majd meg az aldott alapotot... rossz lesz, hogy nem fogom mar erezni, meg ilyesmi... de most annyira nem tudok masra gondolni.... pedig szeretnek foleg, hogy igy meg lassabban telik az ido!
2013. szept. 9. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is..pedig még csak a 32. hétnél tartunk:)
2013. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!