Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen erősebb vérzés,...

15 hetesen erősebb vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nalam ma (14+5 hetesen) jelentkezett erosebb verzes. Megneztek, a babaval minden rendben volt, kiveve hogy az orvos szerint kevesebb a magzatvizem mint kellene.

Dolgozni nem mehetek, 2 het szigoru fekves. Azt nem tudjuk mitol van a verzes, de nem tudom mennyire lehet koze ehhez az egeszhez a 7 napja elvegzett chorion biopszia.

Felirtak antibiotikumot hogy megelozzuk vagy kikezeljuk a fertozest mar ha emiatt van a baj, es 3*2 magne b6-ra emeltek a magneziumot.


Nalatok volt masodik trimeszteri verzes?

Elmult? Nalam mar a verzes utan 2 oraval is inkabb sotetbarnat tapasztalt az orvos.

A mehszajam zart szerencsere, viszont gorcsoles az van, annak ellenere, hogy orak ota fekszek es fel sem keltem.



Nagyon aggodjak a kevesebb magzatviz miatt? Szerintetek ennek lehet koze a cvs-hez? Volt valakinek hasonlo ilyen?


2013. szept. 10. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leirni, hogy megnezte a ph-mat, 4.9 lett, ugyhogy kizarta a magzatviz szivargasat is, es hematomat sem talalt.

Lehet hogy ki sem derul, mitol verzek?

2013. szept. 10. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:
ultrahanggal nézett meg?
2013. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mélyen fekvő lepény miatt volt élénkpiros és sok vérzésem 22 hetesen,de azt az UH-n látnák...hajszálér pattanhatott el,ezt mondták még.kb 1 hét alatt múlt.
2013. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ultrahangon nezett meg.

Nekem melso fali a lepenyem.


A meretek miatt is aggodom picit, 14 hethez kepest ezeket merte:


BPD: 28 mm

FL: 12 mm

AC: 92 mm

Becsult suly: 100 gr


Az osszes tablazat alapjan amit neztem a 28 mm-es fejatmerohoz tul kicsi a combcsont es az AC meg tul nagy.


Nem mondta hogy mitol van, csak azt hogy lehet hogy szivarog a magzatviz, vagy hogy a mehlepeny vizsgalat fertozest okozott, arra kaptam antibiotikumot, vegul pedig azt mondta hogy fekves nagyon szigoruan.

2013. szept. 10. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy észrevétel: nem tudom miért favorizálják az orvosok a semmit sem érő MagneB6-ot. Az enyém azt mondta rá, ha szentelt vízzel veszem be, talán használ.

Cseréld le 2x1 vagy 3x0,5 Magnesii citricire! 1 szemben 10x több a magnézium mint a MagneB6-ban, és anyagilag sem tesz tönkre, 310 Ft egy doboz recept nélkül.

2013. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!