Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hétben vagyok, pici görcseim...

7 hétben vagyok, pici görcseim voltak, és pöttyöző vérzés. Voltunk orvosnál, azt mondták, nincs szívhang és embrióárnyék. Erősebb, de nem darabos a vérzés - azt mondták erre figyeljek -, erősek a görcseim is (2 napja), a petezsák 7mm. Van még remény?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs még minden veszve.Sokat feküdjél és ne emelj semmit.Csak a pihenés!Sok sikert!És szurkolok!!
2008. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát sajnos eléggé rossz a helyzeted, de talán az biztato, hogy a petezsákod megvan még, akár még ott is lehet csak egyszerüen nem veszik észre, hallottam már ilyenről.

a saját tapasztalatomból kiindulva amikor nekem elment a babám, az ultrahangon semmi nem volt már se szive se árnyéka, se petezsák. figyeld magad hátha jobban leszel és ujra menj el UH-ra az a biztos.

sok sikert és kitartást!!!

2008. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, kedden megyek a következő uh-ra ,majd akkor kiderül. :-)
2008. aug. 9. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel se kelj az ágyból!Nekem a 10. héten volt egy kis vérzésem, igaz nem görcsöltem nagyon, mégis azonnal kórházba kerültem, ahol abszolút semmi nem történt ,csak annyi hogy egész nap feküdtem és szépen lassan megszűntek a panaszok.Volt olyan szobatársam akiből 7 hetesen szó szerint ömlött a vér és a babával mégis minden rendben volt. Tehát szurkolok neked, hogy minden rendbe jöjjön.Feküdj nagyon sokat! Üdv! 14 hetes kismama
2008. aug. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :-) most kicsit enyhült a vérzés és a görcsök is elmúltak, néha szúró érzés van, de ahogy olvastam, ez normális...
2008. aug. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!