Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes kismama vagyok....

11hetes kismama vagyok. Tegnap este óta hányok, fáj a gyomrom. Mivel tudnám enyhíteni a tüneteket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmégy a háziorvosodhoz, és az majd felír valamit, amit terhesen is lehet alkalmazni, hányásra jó még a B6 vitamin.
2013. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Abortusz
2013. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 14. hét végéig hánytam. Naponta többször és szinte egész feküdnöm kellett a hányinger miatt. Nekem b6 mondott a nőgyógyász és a háziorvos is. 3*2 szedtem bár sokszor nem segített. Megpróbálhatod még a Sepia nevű golyócskát ezt patikában lehet venni. (homeopátiás) Kitartást. A lényeg az ,hogy sokat igyál , hogy nehogy kiszáradj.

2013. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fekvés és homeopátiás bogyó. van több fajta is,engem kikérdezett a gyógyszerész és így adott egyet.Már reggel felkelés előtt be kellett venni. Nem is hánytam,csak hányingerem volt( az is jobb),azon meg segített a fekvés.
2013. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Laikus létén én is a B6 vitamint ajánlanám. Vitamin lévén nem ártalmas. Az "abortusz"-os hozzászóló pedig ássa magát el...
2013. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jéghideg kóla, kortyonként.Nekem csak az segített.
2013. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igyál gyömbért, merthogy a gyömbér (mint növény) természetes hányinger csökkentő! Bnőm is szarul volt a terhessége elején, ő is gyömbért ivott, hatásos volt.
2013. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves Kismama! Gondold át, hogy mit nem tudtál valakinek benyelni, megemészteni, veszekedtél-e mással, akár magaddal. A hányás az epileptokrízisben van, amikor már megnyugodtál, a bosszankodásod időtartamához képest a felénél. Arra vigyázz, hogy ne hozzd vissza a bosszankodásod. Mielőtt tünetet enyhítenél tájékozódj, odd meg az érzelmi konfliktusod, az okot ingyen: http://www.youtube.com/watch?v=0ESpWjyJTcQ

Az otromba beírásokért pedig elnézésedet kérem az érzelmi analfabéta nevében, ne bosszankodj rajta, légy boldog és egészséges a kisbabáddal és a pároddal együtt!

2013. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem csak a hideg kóla segített, igaz hogy csak akkor amikor a pici már nyomta a gyomorszájamat,meg nagyon kívántam is. Addig meg gyömbér teát és sok vizet ittam. Az használt.
2013. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!