Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok és...

38 hetes kismama vagyok és kezd fájni a torkom és egy kis nátha is rátesz. Gyógymódok? Még jó hogy nincs lázam. Eddig sós viz volt torokra, méz, citrom, sok sok tea. Helyrejövök ezektől? Pont most szülés előtt?

Figyelt kérdés
Jaj ne. nem is hallottam még olyat, hogy a kismama betegen megy szülni, nátha, torok. Remélem hamar meggyógyulok.

2013. szept. 12. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a homeogene 9 tablettát. Nekem segített. Jobbulást és jó egészséget Nektek :-)
2013. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén a Homeogene9-re voksolok. Kezdődő, még nem súlyos betegségre szuper. Nyilván ha erősebb, esetleg gyulladásos megfázása van valakinek, oda már kevés.
2013. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!