Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kulfoldon vagyok 9 hetes...

Kulfoldon vagyok 9 hetes kismama. Megfaztam es kohogok. A gyogyszertarban olyan kanalas gyogyszert adtak amiben:Glicerin, citrom, mez es glokoz van. Nem lesz baja a babanak toluk?

Figyelt kérdés
Elvileg a gyogyszetaros adta de itt mar senkinek sem hiszek!
2008. nov. 3. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok, amiket leírtál teljesen ártalmatlanok, nem lesz tőlük bajotok. Maximum akkor lehetne, ha allergiás lennél bármelyikre, de akkor arról már régen tudnál.

Jobbulást!

2008. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom az glukóz akart lenni...:) Ne aggódj, sima méz-citrom kivonatot kaptál. Ezért kár volt patikába menned. Én a helyedben sima mézes teát innék - na nem fekete teát, hanem zöldteát, gyümölcsteát vagy gyógyteát. A köhögésre a legjobb a kakukkfű tea ivásra és inhalálásra. A kakukkfüves fürdőt én terhesen nem mertem.

Üdv.

2008. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is kulfoldon elek, ugyhogy aterzem a helyzeted. A legjobb, amit tehetsz, hogy agyban maradsz, C-vitaminnal kuralod magad, es mezes teat iszol. Ha lazas lennel, akkor kizarolag paracetamol tartalmu lazcsillapitot szedj be, viszont azt azonnal, ahogy lazas leszel.A lenyeg, hogy a mezet ne a forro teaba rakd bele, mert akkor minden jotekony hatasat elvesziti. A zoldtea ugyszinten koffein tartalmu! En gyumi vagy feher teat szoktam inni. A kakukkfu valoban jo. Jobbulast kivanok neked, es boldog babavarast.
2008. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Rendesek vagytok!
2008. nov. 3. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon elek es voltam terhes.Gyakorlatilag az elso 4honapot vegig kohogtem.Ugyanilyen kohogos,kanalst kaptam mint te es a doki azt mondta,hogy csak abban az esetben kaphatok egyeb kezelest ha a felkohogot valadek zoldes.Szerencsere nem volt szukseg ra.egeszseges babot kivanok neked.
2008. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!