Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hétnél idősebb kismamák!...

30. hétnél idősebb kismamák! Ti hogyan alszotok? Oldalt vagy akár háton is? Aki esetleg háton aludt volt valami problémája tehesség vége fele?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nekem ez a terhesség már tiszta agyrém.

Eleinte beparáztatnak,h ezt ne egyél,így kíméld magad,ilyen fertőzés...Most meg ha háton fekszel,vagy nyújtozkodsz a köldökzsinor összecsomosódhat,meg mit tom én miyen artériát nyomhat a baba súlya.Hiába figyelek,h oldalt aludjak,általában arra ébredek,h háton fekszem.Alig várom már hogy megszülessen és a kezemben fogjam.

33hkm



2013. szept. 12. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nem kell mindenen aggódni, ha nyomja az artériát a baba akkor rosszul leszel, én is rosszul vagyok ha háton fekszem, csak nyugi, a köldökzsinór se fog összecsomósodni ha nyújtózkodsz, nem tudom ki mondta ezt a hülyeséget neked :D

Nem kell mindent elhinni amit mondanak, én ezt már megtanultam.

Boldog babavárást

37 hkm

2013. szept. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon hátonalvós vagyok, de a terhesség vége felé én sem bírtam háton feküdni, csak nagyon rövid ideig.

Igen, rosszul leszel ha nyomja azt az artériát és úgyis átfordulsz oldalra. Én addig feküdtem háton amíg jól esett, utána már nem bírtam. Nem emlékszem, hogy ez hanyadik héten volt, de a 30-on még biztos nem.

2013. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alapvetően hason szeretek aludni, de ez ugye már nem megy :) viszont háton még megy, nem nyom semmit, bár én még "csak" 31 hetes terhes vagyok.
2013. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petera6 ***** válasza:
Ha kényelmes, semmi bajotok nem lesz a háton alvástól. Próbálj szelektálni a "jó tanácsok" közt. Én úgy alszom, ahogy nem kellemetlen épp. Egyik oldal, másik oldal, háton. Minden alkalommal felébredek, amikor már elfáradt az adott póz, és átrakom magam egy másikba, ami kevésbe rossz :) Örülök, hogyha találok egy pozíciót, ami kényelmes nekem is és a baba sem kezd piszkálni, hogy neki nem jó.
2013. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petera6 ***** válasza:
jah, 38+2 hkm vagyok :)
2013. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most a masodik babat varom 29 hetes vagyok, az elsonel is, masodiknal is folyamatosan haton ebredek, mint te. Semmi baja nem lett az elsonek,, a masodiknak sem lesz!
2013. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kényelmesen alszom a hátamon, csak az a problémám vele, hogy utána úgy fáj a derekam és a hátam, hogy hosszú percekig tart, mire meg tudok mozdulni, fel tudok kelni. Ezért inkább az oldalfekvésre szavazok. Vettem egy szoptatós párnát, nagyon jókat szunyálok rajta/vele.
2013. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!