Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol vibralhatott a szemem...

Mitol vibralhatott a szemem 38 hetesen?

Figyelt kérdés

Olyan 20 percig lattam ilyen foltban vibralast a szememben. Mintha hullamozna valami a szemem elott. Gyorsan megmertem a vernyomasomat, mivel tudom, hogy a toxemia jele is lehet akar, de nem volt magas 111/51 volt. Vizesedni egyaltalan nem vizesedem.

20 perc pihentetes utan elmult, csak egy kicsit fajdogal a fejem.

Ma megyek vedonohoz, rakerdezek....de volt valakinek hasonlo a terhessege alatt?

38 hetes vagyok.


2013. szept. 12. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy a baba fészkelődése során pont eltalált egy ideget, ami ezt a hatást váltotta ki. Nekem a hátamba sugárzott ki annak idején, és ez volt az oka. Ne aggódj, nincs semmi baj!
2013. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimerültség az oka, semmi köze a terhességhez.

Ha ilyet kérdezel a védőnőtől, ki fog röhögni joggal.

2013. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Nekem a fáradtságtól szokott remegni a szemhéjam.
2013. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a szemhejam remegett, hanem ilyen uszo foltot lattam, vibralt inkabb a szemem.

Jelentem, nem nevetett ki a vedono, o is elmondta, hogy a toxemia egyik jele is lehet akar, de mivel teljesen rendben van a vernyomasom es nem vizesedem o is azt mondta, mint az elso valaszolo irt, hogy valoszinu elnyomhatott egy ideget a baba, es ez valtotta ki, es gyorsan elmult, ezert teendo nincs vele.


Egyebkent nagyon nemerdekel ki nevet ki, lehet kicsit tulparazos vagyok, viszont sajnos az elozmenyek miatt ez nalam teljesen ertheto!

2013. szept. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!