Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő hét utánra vagyok kiírva,...

Jövő hét utánra vagyok kiírva, momdjátok hogy nem kizárt, hogy jövőhéten meg lesz a baba?!

Figyelt kérdés
Semmi jelét nem érzem a közelgő szülésnek. Olyan mintha, nem is akarna megindulni. Jövőhét utánra vagyok kiírva, de már nagyon szeretném, ha történne valami!!!
2013. szept. 12. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igaz, figyelmetlen voltam. Ugy ertettem hanyadikara, de vegulis megkaptam a valaszt :)
2013. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én tegnapra voltam kiírva, de nálam sincs semmi jele semminek...:( Mától már minden nap be kell járnom a klinikára, ami iszonyat macerás, mert a párom dolgozik, szóval vagy találok vkit aki elvisz, vagy bevergődök, busz metró villamos kombóval a belvárosba a reggeli csúcsforgalomban...Annyira jó lenne, ha a héten meglenne...Szurkolok neked, de akkor te is szurkolj nekem...:)
2013. szept. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia

én 28.ra vagyok kiírva.

Eddig a rengeteg jóslón kívűl semmi jele :)

Már nem sok van hátra kitartás :)

2013. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én mára vagyok kiírva. Voltunk OTT-n, ami innentől minden nap lesz (kivéve hétvége). szerencsére a férjem el tud jönni velem, különben nekem is elég macerás lenne eljutni minden nap a kórházba.

Azért reménykedem, hogy ma jelentkezik a kislegény :D

2013. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!