Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban még nem volt menzim, pedig mindig hó legelején szokott lenni. Először májusban hagyott ki, de utána megint volt rendszerint. Elég sok váladékon van, de nincs színe. Néha szokott fájni a fejem, de szerintem csak a szemüveg nem hordása miatt. Tudomásom szerint még szűz vagyok.

2013. szept. 14. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha Alzheimeres vagy, akkor lehetséges. Egyébként emlékeznél rá, hogy elvesztetted a szüzességedet.
2013. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ha szűz vagy akkor hogy lehetnél terhes???

Annyi mindentől késhet a menses...lehet még nem állt be nálad rendesen..hány éves vagy?

2013. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok! Ötösikreket vársz!
2013. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2013. szept. 14. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
"Tudomásom szerint még szűz vagyok."?!?! Miért, amnéziás vagy, esetleg alvajáró?
2013. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés.... Ment a jelentés. Ép eszű ember nem szórakozik így. Nagy baj lehet az eszecskéddel, ha ilyenekkel szórakozol. Vagy nincsenek barátaid,akikkel eltöltsd az időd?
2013. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem, csak nagyon aggódtam, ennyi az egész :S
2013. szept. 15. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál bulikban az öntudatlanságig piálni akkor valószínűleg tudnál róla ha nem lennél már szűz.

Van barátod? Petting előfordult már? Mert attól, hogy pénisz még nem járt benned sperma még bejuthatott akár kézzel is.

De a legegyszerűbb ha veszel egy tesztet egy drogériában és rápisilsz. Ez már több mint 2 hetes késés tehát már 100% biztnsággal kimutatja, hogy terhes vagy-e...

2013. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6 Milyen jelentés? Miért? Ez nem kamu kérdés, csak nagyon aggódtam, mert anya is mindig kérdezgette, hogy volt-e már menzid (mi mindent megbeszélünk egymással), és főleg ő aggódott. :S

Amúgy köszi mindenkinek a válaszokat!

2013. szept. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!