Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamák! Milyen...

35-36 hetes kismamák! Milyen ötletetek van gyomorégésre?

Figyelt kérdés
Ráadásul ma éjjel arra keltem, hogy iszonyatos hányingerem van és fáj a gyomrom meg a derekam...Normális ez, vagy kezdjek aggódni? Szerencsére nem hánytam, de nehezen aludtam vissza...beletelt 1-2 órába. Ha most születne meg milyen esélyei lennének? Mennyit tartanának bennt?

2013. szept. 3. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne akard hogy megszülessen :)

még kora szülöttnek számít a 37. hétig, meg különben is jobb neki odabent, de ha a 35-36. héten születik meg max egy hétig tartanának bent szerintem a mai orvostudománynak köszönhetően semmi baja nem lenne.

Gyomorégésre szedj rennie-t azt szedheted a terhesség

alatt is.

Boldog baba várást :)

36 hkm

2013. szept. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:-) köszi! Nem szeretném, ha megszületne még, csak olvastam, hogy a hányinger lehet a szülés megindulásának jele. Nekem az elején sem volt rosszullétem, ezért most nagyon meglepett a dolog és megijedtem. Igazából nekem Ő már a negyedik babám lesz, mégis mindenben bizonytalanabb vagyok mint az első háromnál bármikor...biztos öregszem..:-D Az is furcsa, hogy az első három kislány, most pedig kisfiút várok és ez a terhesség annyira más! Nem gondoltam, hogy létezik, de tényleg minden másképp zajlik...a csajokkal a gyomrom sem égett...:-) Neked is Boldog babavárást! És most rohanok a patikába Rennie-t szerezni! (vagy egy raklappal! :-D )
2013. szept. 3. 08:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Én Peridot vizet ittam a gyomorégésre. Szinte egész terhesség alatt szenvedtem vele, nagyon rossz volt. A Rennie sem segített. A doki írt fel valamilyen gyógyszert amit lehet szedni terhesen is, de nem nagyon szedtem be, mert mégiscsak gyógyszer.

Nyugi már nem sok van hátra, és meglátod amint megszületik a baba azonnal el fog múlni a gyomorégés, nekem azóta egyszer sem volt. Kitartást, bár tudom, hogy nehéz az utolsó hónap, de hamar eltelik. Minden jót Nektek!

2013. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szedj rá Rennie-t, vagy kortyolgass tejet.
2013. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyosak vagytok! Sajnos a tejet nem bírom...:-/ Marad a Rennie..:-)
2013. szept. 3. 08:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél annyi Renniet ettem, hogy már nem bírtam az ízét, attól is hánytam. Salvus víz segített jó hidegen.
2013. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia nekem is csak a Salvus víz segített, bár útáltam az ízét :-S

Egyébként tényleg szülés után teljesen elmúlik :-)

2013. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

HIDEG TEJ!

Akár éjszaka is.Én is küzdök vele pár hete,pedig még 33 hetes vagyok.

Vettem Rennie-t is az is jó de nekem pl hideg tej jobban hatott s jobban is esett.

2013. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a salvust kihánytam. Ha tényleg nem bírom már, akkor rennie-t szoktam bevenni. Szerintem nem a szülés jele ez, nekem a 33-34. héttől visszatért a hányinger és a gyomorégés és már a 39. hetet taposom.
2013. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit jobb...vettem be Renniet! :-) Akkor Te már a célegyenesben vagy..:-) Kitartás! Olyan furcsa lesz, ha elmúlnak ezek a dolgok...Hiányozni fog a pocak, mégha mostmár tényleg terhes néha. :-)
2013. szept. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!