Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vállalnátok így a kisbabát?...

Ti vállalnátok így a kisbabát? Részletek lenn

Figyelt kérdés
A következő helyzetben vagyok: pajzsmirigybeteg vagyok, helyreállt a tsh szintem, de az orvos azt mondta nincs peteérésem, azt majd valamikor helyre kell rakni. Nem védekeztünk a férjemmel. Most viszont kiderült, hogy kisbabát várok. Saját lakásban élünk, van autónk. Hitelünk nincs. A férjem nem dolgozik, mert úgy jár levelezőre egy suliba, hogy havonta kétszer szerda, csütörtök, péntek kell bejárnia. Ezt egy munkahely sem tolerálja hosszú távon. Így megegyeztünk, hogy ő inkább suliba jár, és addig megleszünk. Én dolgozok, nettó 140 000 forintot keresek. A férjemnek van egy boltja amit kiadunk , havi 90 000 jön be belőle. Így a jövedelmünk 230 000 ft. Én is fősulira járok, de azt b tudom fejezni később. Szerintetek ilyen körülmények között bevállalhatjuk a babát? Köszi a válaszokat.
2013. szept. 15. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kényelmesen belefér a baba az anyagiakba szerintem, táppénz, gyed lesz neked, a boltkiadás meg elég biztos jövedelem. Ha elkezd dolgozni a párod még könnyebb lesz. Mindenképpen megtartanám!
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
en bevallalnam foleg h ennyit vartam ra, es problemak vannak a pajzsmirigyemmel. Meg fogtok elni, lehet h szukosebben de az nem baj. Masreszt Mo-n van egy nagyon jo TB, gyes gyed TGYas rendszer, ami kulfoldon nem ismertes vagy csak reszben. Tehat a te reszedrol lesz bejovo jovedelem. A frejed meg elobb utobb befejezi a sulit es fog jovedelmet keresni. Van sajat lakas, hitel nincs, ennel tobb szerintem nem is kell a boldogsaghoz.
2013. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a megerősítést és a jókívánságokat! :-) Én is hasonlókat kívánok mindenkinek :-)
2013. szept. 16. 07:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen IGEN!Én ezt nem nevezném rossz anyagi helyzetnek.Sok boldogságot a babához:-)))
2013. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha a pajzsmirigy betegséged és az állítólagos peteérés nélküli ciklus ellenére mégis megfogant a kisbaba,akkor ő nagyon menni akar hozzátok!Szerintem az alap dolgokat simán tudjátok biztosítani neki,a legfontosabb meg úgyis a szeret teljes,biztonságos családi fészek!S grátiszként még a párod is tud majd egy csomót segíteni!Úgyhogy hajrá!Minden jót nektek!!!:)
2013. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!