Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek 3 problém...

Van itt olyan akinek 3 problémamentes terhessége volt?

Figyelt kérdés
Nem volt se vetélés se semmi komplikáció stb. Most várom a 3. babának nagyon az elején vagyok és rámtört a para, hogy nem lehetek ennyire szerencsés...próbálom magam visszafogni, de olyan jó lenne pozitív történeteket hallani.
2013. szept. 15. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2 fiú egy lány, teljesen nyugodt terhesség,könnyű szülés. Ne aggódj nem vagy egyedül. :)
2013. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én olyat is tudok, akinek hat problémamentes terhessége volt.
2013. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyon a 3.lanyommal. Egyikkel sem volt semmi. Viszont erdekes, hogy a mostani terhessegem elejen en is aggodtam. Lehet azert, mert mar tudjuk, hogy milyen nagy szerencse, ha minden rendben zajlik a terhesseg es a szules alatt. Boldogok a tudatlanok :))
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit kérdezel, ugyanezen agyaltam, mikor terhes lettem, csak fordítva: két terhességem volt eddig, mind a kettő koraszüléssel végződött, a babák 1500 gr alatt voltak, de végülis teljesen egészségesek, semmi bajuk. Sokáig tanakodtunk, hogy merjük-e a 3.-at, mert ugy 2-ből kettő egészséges lett, lehet-e olyan szerencsénk, hogy a 3. is az lesz. Annyit mondhatok, hogy 36 hetes vagyok, baba már 2 kg felett van és remélem minden rendben lesz most már. De elhinni csak akkor fogom, ha a kezemben lesz.

De megnyugtató, hogy akkor nem csak az én fejemben járnak ilyen gondolatok.

2013. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. :)
2013. szept. 16. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 3kisfiam van, és mindhárom terhesség és szülés könnyű volt- problémamentes. 4éven belül születtek - ugyhogy nem volt olyan egyszerű, de szerencsére mind egészséges és minden totál renben van-volt.

Nálatok is így lesz- nyugi!!

Én is izgultam- sőt anyukám is nagyon izgult miattam... de hálistennek kár volt. :)

2013. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom terhességem teljesen rendben volt, viszont a 3. szülésem ment legnehezebben.

Azért még az is a normál lefolyású kategóriába esett.

2013. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!