Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor abbahagytad a magnezium...

Amikor abbahagytad a magneziumot, megerezted? Tobb volt utana a kemenyedes-joslo?

Figyelt kérdés
Mennyit szedtel es hanyadik heten hagytad abba?
2013. szept. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal több volt.

Jóslóm sose volt, viszont keményedtem.

A vége felé már napi 6 szem magnézium citrátot szedtem (500mg-os), a betöltött 36. héten hagytam abba.

2013. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20. héttől napi 2 vagy 3 Magnerotot szedtem, mert erős keményedések voltak. Viszont az utolsó pár héten, sőt, szerintem az utolsó trimeszterben minden eltűnt. Nem volt jóslóm sem, és keményedéseket sem éreztem. 37. héten hagytam abba.
2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16. héttől szedtem napi 3 magnesii citrátot görcsölés végett. 34-35. héten hagytam abba de nem érzek változást. 37 hkm
2013. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!