Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen mensi szeru...

5 hetes terhesen mensi szeru gorcsok. Lehet belole baj?

Figyelt kérdés
Jovohet penteken mennek orvoshoz. De ugy izgulok a gorcsok miatt. Ma vettem gravidat, kalciumot melle pluszba, es magne b6 ot.
2013. szept. 17. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Amig nem erősek a görcsök és nem vérzel addig jó. b6 segíthet ezen.

19 hetes vagyok és még most is érzem.

2013. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
nekem is volt ilyen 4-5 hetesen, amikor kiderült hogy jön a pici. 2szer is előfordult, hogy annyira görcsöltem és szúrt a hasam, hogy bőgni tudtam volna. a férjem már kórházba akart vinni. aztán másnap mondta a nődoki, hogy húzódnak a szalagok, meg ilyesmi, és ez természetes. ha vérzel akkor van baj!
2013. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. sokszor faj ugy mint ha megjonne es felek, ugyanis elso baba lesz
2013. szept. 17. 18:47
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6. hétig kb 15 percenként rohangáltam a WC-re, mert úgy éreztem tuti megjött,de szerencsére nem :-) Aztán ez elmúltak a görcsök és jöttek a rosszullétek.

33+2 hkm

2013. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam.Bevettem egy gravidat, 2 magneb6 ot (bar az van rairva h napi 4db 2 reszre osztva, de nekem soknak tunik) meg melle meg egy kalciumot :)
2013. szept. 17. 20:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én legalább a 8. hétig éreztem a mensi szerű görcsöket, és szaladgáltam a wc-re, nehogy megjöjjön, sőt néha még most is. Ne izgulj, nem lesz semmi baj, nyúlnak a méhszalagok, az egész tested óriási változásokon megy keresztül, fel kell dolgoznia ezt az egész, más állapotot.

Gratulálok a babához. :-D

13+6 hkm

2013. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 17. 21:21
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Nem célom megijeszteni a kérdezőt, de rosszul tudjátok. Nemcsak vérzéskor van baj. Én nem véreztem, nem görcsöltem, mégis elment a baba a 8 héten. 2 héttel később derült ki. Ezt hívják missed ab-nak (nem magát a műtétet).

Én azt javasolnám a kérdezőnek, hogy ne várjon még másfél hetet a dokival. Igaz, hogy ilyenkor nincs még szívhang, de lehet, hogy egy vetélést előz meg.

2013. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló! Nem kell riogatni itt senkit. Nyilván figyelnünk kell ilyenkor testünkre, de nem szabad egyből rosszra gondolni. Nekem is volt egy missed ab-om a 12. héten és semmi nem jelezte, egyszerűen közölték velem, hogy nincs szívhang.


Kedves Kérdező! A lényeg, hogy ne legyenek erős görcsök és vérzés. A mensi szerű görcsök ilyenkor teljesen normálisak! Inkább magnéziumot szedj, túladagolni nem tudod, így szedheted bátran. Én 3-4 szemet szedek (Magnerot). Viszont kálciumot ne szedd minden nap. Én pl. csak akkor szedem, ha sokszor begörcsöl a lábam (sajnos én ebbe szenvedek). Megnyugtatásképp konzultálj az orvosoddal telefonon. (én is azt tettem mindig, mert itt mindig csak bekakáltattak :))


Boldog Babavárást!


28 hkm

2013. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és 4. hét óta nekem is menzi szerű görcseim vannak. Teljesen normális.
2013. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!