Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 12. heten a lepeny...

Akinek a 12. heten a lepeny szele elfedte a mehszajat, mikorra huzodott fel biztonsagos teruletre? 18. heti uh-ra mar rendben volt?

Figyelt kérdés
Kerlek, azt is ird meg, hogy mellso vagy hatso fali volt-e a lepeny! Illetve, hogy voltak verezgeteseid a mehszajat elfedo lepeny idejeben! Koszonom elore is a valaszokat!
2013. ápr. 11. 08:22
 1/10 Lues ***** válasza:
Nekem hátsó falon van megtapadva, de eléri a méhszájat. Ezt a 18. heti uh-n írták le. Azóta nem tudom, hogy fentebb "vándorolt-e", de a védőnőm azt mondta, hogy ne tegyek hirtelen mozdulatokat, ne emelgessek és simán fentebb mehet még. Most vagyok 21 hetes kismama. Szerencsére nem véreztem, nem pecsételgettem egyszer sem.
2013. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem elől mélyen tapadó volt, nem fedte teljesen a méhszájat, vmennyire elérte de nem teljesen. Ezt a 12. heti un-on mondta a dokim. Majd mentem a 16. hetire és még akkor sem mozdult el. Semmit nem emelhettem... Múlt héten voltam a 21. heti uh-on és akkor már feljebb került :-) Nincs a méhszáj közelében. Most ez szerepel a papíromon: elülső falon magasan helyezkedik el a placenta. Megkönnyebbültem, mert ez miatt már szülhetek természetes úton.

Nyugodj meg, Neked is feljebb fog kerülni. Ritka ha semmit nem mozdul.


22+1 h km

2013. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ismét!

Azt nem írtam h szerencsére nem véreztem egyszer sem! (kopp-kopp-kopp)

2013. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, akinek van meg tapasztalata, kerem, mondja el!
2013. ápr. 11. 09:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mellső fali volt, és 17. hétre már tökéletes helyen volt!!
2013. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem melsőfali volt,teljesen fedte a méhszájat.32.héten kezdett felvándorolni csak,az vérzéssel is járt,enyhével,befektettek megfigyelésre a kórházba.Szerencsére minden rendben volt.
2013. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 12+2 hetesen bevéreztem miatta, akkor vették észre, hogy eléri a méhszájat. A következő héten a dokim azt mondta, hogy el is fedi, szigorúan feküdnöm kellett, de összesen 3 hétig pecsételgettem (a lepény a hátsó falon meg kicsit mellső falon is tapadt). Én 19. héten mentem a genetikai uh-ra, akkorra szerencsére feljebb mozdult, már nincs a méhszájon, azt írták a leletre, hogy még kissé mélyen van, a széle közel van a méhszájhoz, de ez már nem olyan veszélyes, most már kicsit elengedhetem magam. Ne aggódj, biztosan neked is feljebb kerül, de akkor se pánikolj be, ha még nem a 18. hétre, sok olyat olvastam, hogy csak később kerül jó helyre, de szinte mindig feljebb kerül!
2013. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellső falon van a lepényem, terhesség elején 5. Hét körül véreztem nagyon durván. 8 és 12 hetes uh-n még mélyen volt (nem fedte a méhszájat de nagyon közel volt), 18 hetesen már kicsit feljebb, 27 hetesen meg már teljesen jó helyen.
2013. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mellső fali, 12. héttől egy hét vérezgetés, akkor még teljesen fedte, 18. héten picit feljebb, de még mindig rajta, most 23. héten újra nézték, most 9-10 mm-re fedi a méhszájat. A szülészorvos szerint még van esély, hogy feljebb kússzon, de minden héttel csökken az esélye. Ez van nálam, de esetedben szimplább a helyzet, "csak" eléri! :)
2013. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma, 19+1 voltam ultrahangon, a lepeny mar 3cm-re eltavolodott a mehszajtol, tehat 6 het alatt 3-4cm-t vandorolt felfele.
2013. jún. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!