Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a teszt nem...

Létezik, hogy a teszt nem mutatja ki, menstruálsz is mégis terhes vagy?

Figyelt kérdés
Hülyén hangozhat,hisz szültem már egy gyereket.De szedem a fogamzásgátlót,meg is jön,de minden hónapban az utolsó pillanatban épp h a kövi levél gyógyszer megkezdése előtti nap.És csak 2 napos az egész.És most egy hete kb.olyan érdekes dolgot érzek,mint mikor a kisfiam annak idején elkezdett mozogni.Az a bizonyos pillangó mozgás.Látezhet h a tesztek negatívak voltak,mezeszem is volt mégis terhes lehetek?
2013. szept. 19. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van egy műsor a TLC azt hiszem, hogy nem tudtam, hogy terhes vagyok abban volt olyan, hogy a nő látszólag végig menstruált, több tesztet csinált mind negatív volt mégis terhes volt. Szóval ez alapján nem lehetetlen, de azért elég ritkaság számba mehet. Így szerintem ha megnyugtat menj el dokihoz, az uh tuti mutatni fogja, ha terhes vagy. Ami a magzatmozgásokat illeti viszont, 2 gyerekem van az utolsót több, mint 3 éve szültem és mégis néha érzek olyat amit anno babamozgásnak hittem...szóval csak ez alapján nem hinném...de biztosat a doki tud mondani.
2013. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyenről még nem hallottam. Olyan van, hogy menstruál valaki és terhes, de hogy a teszt is negatív, az már eléggé necces. Ráadásul fogamzásgátlót is szedsz, szóval ha véletlenül terhes is lettél, a fogamzásgátlótól nem tudom mennyire lenne életképes sajnos a pici. Rá is van írva a tájékoztatóra, hogy abba kell hagyni, ha felmerül a terhesség gyanúja. Én a helyedben leállnék azért vele és elmennék orvoshoz azonnal. Ő ultrahanggal már látni fogja, hogy mi a helyzet. Nem fog hülyének nézni hidd el, sőt inkább most menj el, mint később kiderül, hogy tényleg terhes vagy és több doboz fogamzásgátlót beszedtél közben. :)
2013. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És azt is h nem tituláltatok komplett hülyének rögtön.Én is gondoltam rá h csak bélmozgás,de az nem tart max pár pillanatig és nem a has minden féle pontján.Minden esetre abbahagyom a gyógyszert és amint lehet megyek orvoshoz.
2013. szept. 19. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már voltál terhes, akkor tapasztaltad, hogy mire magzatmozgás érezhető, addigra azért változik a has mérete. Mit tapasztalsz e téren?
2013. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég nagy méretű vagyok.A fiammal is kb mikor elkezdett mozogni vettem észre h már nem jók a régi gatyók.Akkor vettem kismama nacit.De most nem tudom megállapítani,de mintha kicsit gömbölyűbb lennék.Hhíztam e vagy valami tényleg van nem tudom.
2013. szept. 19. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki 14+1 hetes volt mikor véletlenül derült ki hogy terhes,mert addig minden hónapban volt menzesze. Most kb 36 hetes.
2013. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!