Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan furcsa érzésem van nem...

Olyan furcsa érzésem van nem tudom hogy fekszik a babám de valamit annyira nyom a hasam alján nem fáj csak kellemetlen ez normális? 28hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én járni is alig bírtam most 30. hetes vagyok kicsit jobban vagyok, ez az érzés nálam olyan 2 hétig tartott, de sántítottam, annyira fájt.
2008. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, nekem néha leköltözik nagyon alulra, hasam legaljára és nagyon kinyomja, na olyankor nehéz megmozdulni, egy idő után átvándorol, addig nekem is elég kellemetlen szokott lenni. De nincs gond ezzel, csak helyezkedik a baba. 24 heteske
2008. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Hát elég kellemetlen de nem is ez a fő gondom csak parázok hogy neki ne legyen kellemetlen! :)
2008. júl. 3. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!