Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány tesztcsík! (Gabriel)...

Halvány tesztcsík! (Gabriel) Baba lenne?

Figyelt kérdés
Augusztus 10-én volt az utolsó menstruációm,elvileg szeptember 10-én lett volna a következő.10 napja semmi.Tegnap reggel csináltam tesztet(Gabrielt)megjelent a második csík.Igaz halványan,de a leírásában is halványabban van feltüntetve a pozitív jel.Hányingerem van egy pár napja mindennap.Sűrűn járok pisilni.A hasam is nagyobb.(2 gyermekem van már)Gondolhatok babára?Nem merem magam beleélni,mert hallottam hogy ciszta is okozhat pozitív tesztet.
2013. szept. 20. 08:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hát én csinálnék egy másfajta tesztet és ha az is pozitív elmennék dokihoz, hogy megerősítse.
2013. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
csinálj új tesztet, ha már 10 napja késik kimutatja a nap bármely szakában.
2013. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
10 nap az elég sok. Vegyél más tesztet. Elég az olcsó is. Ha nagyon halvány az is, akkor menj el orvoshoz. A ciszta mellett még a méhen kívüli okozhat halvány tesztet, mert ugye jóval kevesebb HCG termelődik olyankor. Azért ne parázz be rögtön, valószínűleg nálad nem ez a szitu, de biztonság kedvéért azért menj el dokihoz. Simán el tudom képzelni esetleg azt is, hogy később estél teherbe. A fenti lehetőségekre csak akkor gondolj, ha tényleg a másik teszt is halvány. Azt is vedd figyelembe, hogy egyik tesztnél sem lesz olyan erős soha a tesztcsík, mint a kontroll csík. Nagyon drukkolok neked! :-)
2013. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni? csak mert valakinek a halvány csík az is ami már tökre normálisan kivehető másnak meg halvány az amiből én pl semmit se látok. csak, hogy lássuk a tiéd melyik halvány :)
2013. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha feltöltöd a képet a tesztről, szívesen megnézzük, hogy mennyire halvány. Lehet nincs is vele gond. :-)
2013. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szerintem már gondolhatsz babára, nekem is borzasztó halvány volt a csík 2 teszten is!
2013. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Ha megjelent egy halvány csík, akkor az bizony baba-gyanús!:) Kép tényleg sokat segítene, de én a helyedben csinálnék egy új tesztet is.

Kívánom, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!:)

2013. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ráadásul a menzeszed 10!! napja késik, és tüneteid is vannak. Ez alapján már 6 hetes terhes lehetsz, akár doki is megerősítheti már.
2013. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
2013. szept. 23. 11:15
 10/36 A kérdező kommentje:
A teszt fotója! [link]
2013. szept. 23. 11:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!