Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány tesztcsík! (Gabriel)...

Halvány tesztcsík! (Gabriel) Baba lenne?

Figyelt kérdés
Augusztus 10-én volt az utolsó menstruációm,elvileg szeptember 10-én lett volna a következő.10 napja semmi.Tegnap reggel csináltam tesztet(Gabrielt)megjelent a második csík.Igaz halványan,de a leírásában is halványabban van feltüntetve a pozitív jel.Hányingerem van egy pár napja mindennap.Sűrűn járok pisilni.A hasam is nagyobb.(2 gyermekem van már)Gondolhatok babára?Nem merem magam beleélni,mert hallottam hogy ciszta is okozhat pozitív tesztet.
2013. szept. 20. 08:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
jajj tényleg persze, bocsánat :)
2013. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Mindig olyan szomorú olvasni, amikor egy gyermek sorsa az anyagiaktól függ(het). DE a TI közös döntésetek, és csak annyit mondok, ha csak ezen múlik, döntsön a szeretet!:) Majd írd meg, mi lett...
2013. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Csaponane ***** válasza:
Nálunk is véletlenül csúszott be a baba, és nálunk is felmerült az abortusz mindkettőnk részéről. Végül úgy döntöttünk vállaljuk, de volt pár álmatlan éjszakám :( Nem könnyű, és nagyon nagy felelősség ilyen döntéseket meghozni! Remélem meg tudjátok beszélni,és a párod is belátásra tér. Kívánom hogy minden jól alakuljon!
2013. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Csaponane ***** válasza:
Szia, hát képzeld én sem vállaltam végül a babát :( Szóval nem vagy egyedül, mert végül nálunk is az Apa változtatta meg a döntését :( Szia
2013. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttetek végül?
2013. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
A baba maradt!12 hetes vagyok.Sok minden összejött az elmúlt hetekben,így valahogy elterelődött a figyelmünk a baba kérdésről.Majd kiderül hogy alakul.A baba jól van,jól fejlődik,csak egyszerűen én érzem úgy mintha nem is lennék terhes.Bár ma vitt el párom ultrahangra,mégis olyan érzésem van mintha azt szeretné ne maradjon meg.Szörnyű amit írok?Mégis így érzem. :(
2013. nov. 11. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!