Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, pár napja...

7 hetes vagyok, pár napja elég rosszul vagyok, ha eszek valamit, kicsivel jobb, csak sajnos nincs sok étvágyam. Ez az állapot romolhat, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Változó, én a 30. héten ugyanígy vagyok ezzel a terhesség kezdete óta.

Nagyon minimálisat eszem.

Ha keveset eszel, figyelj oda, hogy amit eszel, egészséges legyen.

2008. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy mindig kapjál be valamit. Én úgy aludtam hogy egy kis szendvics, vagy csirke mell, vagy valami nem megeröltető,volt az ágyam melett.Ha rosszul voltam bele haraptam 2-3-at és jobban lettem.De a terhess vitamin is segít. Nekem gravida volt, bár a 12.hétig az sem segített.2 hónapos kislány anyukája
2008. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem óránként be kell kapnom valamit. :) Ez normális? Ez a vércukorszint miatt lehet?
2008. júl. 3. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:

utánanéztem, normális, nekem is ez volt 2 héten keresztül, 5-7 hetesig. el fog múlni. most 8 hetes vagyok, és már nem kell óránként ennem :) a későbbieket meg majd meglátjuk!

boldog babavárást!

2008. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 7. hét környékén jött az egész nap émelygős korszak, a 10. héttől meg 2 naponta hánytam. Most talán kezd csillapodni kicsit. Igen, javaslom, hogy mindig egyél egy-egy falatot, megköti a gyomorsavat, csillapítja a hányingert. Javaslom a gyömbéres kekszet, illetve a borsmenta teát, nekem segített. És mondjuk nem biztos, hogy a doki mondanáő, de sok kismaminál látom, magamnál is, hogy segít a szénsavas üdítő... Persze, elvben savat csinál, mégis jót tesz. Nem mondom, hogy feltétlenül követendő, de hátha jó vészhelyzetben 1-1 pohárka.


14 hetes kismami

2008. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hol néztél utána?
2008. júl. 3. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kola segitett! Reggel megittam egy dobozzal, es utana egesz nap jo volt! Aztan a 13dik hettol elmult minden rosszullet, mitha elvagtak volna! 29 hetes kismami
2008. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 17 hétig alig ettem valamit folyton rosszul voltam semmi sem esett jól, szenvedtem de nagyon!Most 18 hetes terhes vagyok és mióta megmozdult a pici jobban vagyok,de még mindig kevesett eszek!Reggel egyél kekszet vagy egyél olyat amitől nem leszel rosszul!Mindig csak keveset!Nyugi el fog múlni, kitartást:)

2008. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok terheskönyvet olvastam, meg a neten is néztem, és az orvostól is kérdeztem.
2008. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!