Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudok valamit annak érdekében...

Tudok valamit annak érdekében tenni, hogy elkerüljem a köldökzsinór rácsavarodását a babára?

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott, hogy ma kevesebbet mozog a pici és hogy nem a köldökzsinórral van-e valami. Van valami testhelyzet vagy ilyesmi, amit kerülni kell? Vagy 50-50% az esély?
2013. szept. 21. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A baba saját mozgását te nemigen tudod befolyásolni, sajnos. Én is sokat gondoltam erre, és csak reménykedem, hogy nem tekeredik rá. Amilyen aktív baba, meglepődnék, ha nem lenne akármelyik testrészén rajta, legalább egy kicsit. Nem tudok mást mondani, mint amit magamnak is mondogatok, hogy erős baba, és minden rendben van! :) 32hkm
2013. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem tudod befolyásolni, de ha az nem is lehetséges, hogy néha-néha ne gyötörjön ez a gondolat, próbáld meg elterelni a figyelmedet. Minden rendben lesz! :) Ne aggódj! Az természetes, hogy néha kevesebbet mozog a pici, de ha meg sokat mozogna, lehet, amiatt aggódnál, hogy a sok mozgás miatt rá ne csavarodjon :) Elég fura ez,nem? :) Minden jót nektek!
2013. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sejtettem, hogy nem sok mindent tehetek, reméljük a legjobbakat! :)
2013. szept. 21. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez elen semmit nem lehet tenni. Sajat tapasztalatbol mondom. Nekunk ez okozott gondot. Es mikor mar ra volt tekeredve en nem ereztem belole semmit. Meg akkor nem huzodott meg rajta de a szules beindult. Be is mentunk rogton a korhazba es ctg-re tettek ott neztek a mozgasat eleinte nem volt azzal se gond, megallitottak magneziummal mert h meg kicsi. Ez harom napig sikerult nekik utana leromlott a szivhangja annyira h surgossegi csaszar lett a vege. 36. Hetre szuletett meg a lanyom 2700 g-mal es 50 cm-esen. Ja es makk egeszseges lett. De arra h korbetekerte magat csak akkor jottek ra amikor kivettek h nyakan es mellkasan korben rajta volt a zsinor. Azt mondtak szorny

en hosszu volt a koldokzsinorom. Gondoltam elmeselem h mi h jartunk es h jo vege lett. Es semmi elozmene nem volt annak h baj lenne. Se az h sokat mozgott se sz h kevesebbet. Persze ha gyanusan nem akarna mozogni mindenkepp menj be vizsgalatra. Mindig azt mondom h inkabb feleslegesen szazszor mint egyszer nem es baj legyen. Hany hetes vagy amugy?

2013. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad. 35+4 hetes, kedden megyek amúgy is uh-ra, remélem minden rendben. Azért egy picit mindig izgulok.
2013. szept. 21. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajna semmit sem tudsz tenni, de nem parázz ezen!
2013. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!