Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. héten mensi szerű fájdalom...

32. héten mensi szerű fájdalom a hasamnál normális?

Figyelt kérdés

Egész délután úgy fájt a hasam alja mint amikor meg szokott leni. Utal ez valamire?

32+1hkm


2013. szept. 21. 19:58
 1/3 anonim válasza:

szia nekem is volt ilyen a 30 -dik hetemben, egész áló nap nem múló fájdalom gyötört mind mikor megjön, görcsöltem, és nem múlt el. másnap enyhült, harmadnap megint csak, majd elmentem a nőgyogyászomhoz, Ő mondta hogy megfordult a baba, attól is lehet ez az iszonyatos fájdalom. de azóta nem volt ilyen erős fájdalmam. ha nem múlik fordulj az orvosodhoz, fő az elővigyázatosság


38 hkm.

2013. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 hete volt ilyen 30. héten. Rohantunk az ügyletre, teljesen kétségbe estem. Persze semmi nem volt, nem kellett volna annyi lencsefőzeléket ennem. :D Én szedek magnéziumot amúgy is 3x1-et, esetleg próbálj be venni magnéziumot, az segíthet. Valamint gondold át, hogy ettél e olyasmit ami okozhat puffadást, hasfájást. Nagyon könnyen összekeverhető a két hasfájás. Nekem péntek este kezdődött este még csak csak elvergődtem, reggel még mindig nem múlt el, egyre idegesebb lettem persze, ha mozogtam jobb lett, de amint rá gondoltam rosszabb lett. Végül szombat délután mondta a férjem, hogy be bemegyünk az ügyeletre mert megbolondúl tőlem. :D Igaza volt semmi de semmi baj nem volt. Ha úgy érzed akkor ti is menjetek be a kórházba, jobb félni mint megijedni. De ha megtudsz nyugodni és picit mozgol és elmúlik akkor biztosan semmi nagy baj nincsen. Valamint ha nagyon fájdalmasnak érzed vagy ha nem mozog annyit a baba mint szokott akkor doki.
2013. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak tegnap fájt, mára már semmi bajom. Nem ettems emmi oylasmit. Ez olyan fájdalom volt mint mikor mensim szokott lenni.
2013. szept. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!